“Karıma Dayanamıyorum” Deyip Tutuklanmak İçin Yalvardı

İtalya’da ev hapsine mahkum edilen 25 yaşındaki genç, “Karıma dayanamıyorum, beni cezaevine gönderin.” diye yalvardı. Daha sonra evden kaçarak zorla kendisini tutuklattı.

İtalya’nın başkenti Roma’da, sürekli kavga ettiği karısıyla birlikte yaşamaktan bunalan bir adam, ev hapsinden kaçarak kendini tutuklattı.

KOCASININ ŞİDDETİNE MARUZ KALDIĞINI SÖYLEDİ

Casilino Nuovo mahallesinde, aile içi kavganın yaşandığı ihbarı üzerine bir eve giden polis, ilginç bir durumla karşılaştı. Ağlamakta olan evin hanımı, işlediği bir suçtan ötürü ev hapsinde tutulan yabancı uyruklu eşinin şiddetine maruz kaldığını söyledi.

“BENİ CEZAEVİNE GÖNDERİN” DİYEREK YALVARDI

Polislerin de yakından tanıdığı 25 yaşındaki mahkum, “Ev hapsine alınarak, anlaşamadığım karımla birlikte yaşamaya mecbur edildim. Artık dayanamıyorum, stres altındayım. Lütfen beni cezaevine gönderin” diyerek polislere yalvardı.

EVDEN KAÇTIĞI İÇİN TUTUKLANDI

Ülke basınındaki haberlere göre, güvenlik görevlileri de bunun mümkün olamayacağını söyleyince, genç adam kapıyı açarak hızla evden kaçtı. Böylece genç adamın istediği gerçekleşti ve ev hapsinden kaçtığı gerekçesiyle tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

sondakika.com