Kalıplaşmış Model Anlayışını Paramparça Eden Dünyanın En Muhteşem 10 Büyük Beden Modeli

Güzellik anlayışının ve kalıplaşmış modellik standartlarının dışına seksi modelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Basma kalıp hikayelerden, ince modellerden sıkıldıysanız…

İşte Kalıplaşmış Model Anlayışını Paramparça Eden Dünyanın En Muhteşem 10 Büyük Beden Modeli;

1# Chloe Marshall

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

💓BARBIE💓

CHLOE MARSHALL (@chloemarshall01)’in paylaştığı bir gönderi ()


2- Stefania

Dita Von Teese’in iç çamaşırı modeli olan Stefania’yı daha önce de sayfamıza konuk etmiştik. Büyük model terimi ve karşıtlığı, #DropTheSize hashtag ileyaptığı protesto ile de adından sıkça söz ettiren Stefania her yönüyle gerçek bir model.
3# Felicity Hayward

Sadece dans ettiği sırada bir anda dikkatleri üzerine çeken bu utangaç kız bir anda modellik dünyasının adından en çok söz ettiği isimlerden biri haline geldi.
4# Jada Sezer

Kıvrımlarıyla birçok markanın mayo ve elbiseleri için reklam yüzü haline gelen Jada, her fırsatta özgüvenin ve iç barışın önemine dikkat çekiyor.
5# Kortnie Coles

“America’s Next Top Model” yarışması ile üne kavuşan Kortnie, şimdilerde dünyaca ünlü moda ajansı Wilhelmina Models ile çalışıyor.
6# Liris Crosse

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Invest in a woman with energy that feels like a vacation…. #nationalplussizeappreciationday

Liris Crosse (@lirisc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Büyük beden modellerin Naomi Campbell’ı olarak kabul edilen Liris, kariyerinin başlarında kendisine kilo vermesi yönünde telkinlerini elinin tersiyle iterek bildiği yoldan şaşmadı. Şimdilerde sürekli olarak moda dergilerinde yer alan Liris, kadınların hayalleri gerçekleştirmeleri için bir ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.
7# Shareefa J

Her türden kıyafetin için seksi olabilen Shareefa moda dünyasındaki ayrımlara karşı tepkisini gösteriyor. Standartları ve rakamların saçmalık olduğunu belirten Shareefa, tüm kadınların kompleksiz bir güzel abidesi olduğunu ifade ediyor.
8# Katya Zharkova

Rus model Katya Zharkova, ‘Mutluluğunuzun ne kadar ağır olduğunuzla ilgisi yoktur. Anı yaşayın ve hiçbir şeyi ertelemeyin!” diyor.
9# Marquita Pring

https://www.instagram.com/p/67Rt8ZBpJ8/

Büyük beden moda kataloglarına poz vererek kariyerine başlayan Marquita, 2011 yılında Vogue dergisine kapak oldu. Levi’s markasının yüzü de olan Marquita, sağlığın her şeyden önemli olduğunu vurguluyor.
10# Anastasia Vinogradova

Nefes kesen kıvrımları, güzel gözleri ve bebeksi yüzü ile dikkat çeken
Anastasia Vinogradova, seksi bir modelin olması gerektiği her şeye fazla sahip olduğunu her fırsatta kanıtlıyor.

Kaynak