Kadınlar Ne İster Sorusuna Verilebilecek 7 Cevap

Bu soruyu sormayan cevaplamayan kalmadı nerdeyse ama hiçbiri dertlere derman olmadı değil mi sayın okur? Sevgililer günü yaklaşırken yalnız kalmış dostlar, sevgiliyi bir türlü anlayamayan dostlar bir adım yaklaşın. @ironikhatun bize birkaç tüyo verecek.

Evet beyler… Büyük bir ihanetin eşiğindeyim… Fakat olacak gibi değil, durum vahim…. Haliyle kendimi hiçe sayarak, açıklıyorum. Kadın ne ister?
Buyrun böyle gelin;

1)Yat, kat, tek taş falan var ya hikaye… Kadın değer görmek ister. Kıymetli olduğunu bilmek ister. E tamam parlak şeyleri de sever.
tek taş

2)Geniş omuzlar, kirli sakallar, heybetli bir duruş… Bunlar ilk başta şekilci geliyor farkındayım. Ancak alt metni bol kadın aslında sahiplenilmek ister, güvende hissetmek ister. Mevzunun nedeni o.
biscolata-erkekleri

3)Her kadın kendine fazla fazla yeter, buna dair hiç bir şüpheniz olmasın. Aptalı oynayan kadın, yanındaki erkeği daha bir yanında istemektedir mesela. Varlığını hissedeyim diye yapar, yoksa emin olun gençler, düşünürler boşuna demiyor, kadın görmeyen gözü bile aldatır 😉

4)Her yaptığına karışsanız sorun, hiç karışmazsanız yine sorun… Değil mi… Zira kadın, evet bakın yeryüzünde en dengeden yoksun, bir anı bir anına uymayan canlı, evet kadın, denge ister.
deniz-kestane-sahiplenen-kadin-tutusu

5)Kararı siz verin ister, zaten ne karar vermeniz gerektiğinin mesajını vermiş, yerini yapmıştır, siz o kısmı dert etmeyin, onu kararsızlığından kafa karışıklığından kurtarın ister.

6)Karmaşık cümleler kurabilir, Bakın bana, bir kadın olarak, yukarıda sıraladığım cümlelere, bir bakın, yine sağ kulağımı sol elimle tutmaya çabalamışım. Tabiat azizim… Özetle kadın, olduğu gibi kabul görmek ister.

kısa-kadın-saçmodeli
kapiş?

7) Her kimse, nasılsa, bütün deliliklerine rağmen olduğu gibi sevilmek ister. Öyle de sever.

aşk