İyi Ki Yaz Geldi Dedirten 5 Harika An

Evde kaldık, kurallara dikkat ettik ve şimdi yazın tadına varmanın tam zamanı. Biz de sizi, iyi ki yaz geldi dedirten 5 harika ana yolculuğa çıkartalım istedik. Hazırsanız başlıyoruz…

1- Arkadaşlarla yaza özel buzzzz gibi içeceklerin keyfi çıkarılır 
Bir iki üç iç, bir iki üç iç… Sia ne güzel söylemiş. Yazın tadı içeceklerle çıkar. Limon da bu içeceklere eşlik ediyorsa… Of of of… Yazarken bile o serinliği hissettik.

2- Ferahlık bahçelere taşınır

Kahvaltılar, yemekler hepsi bahçeye, açık alanlara taşınır. Biz The Geyik ekibi olarak oyun konsollarımızı bile dışarı çıkardık. İyi ki varız, her anı doyasıya yaşamalıyız diye düşündük ve ferah ferah oyunlara başladık. Ha rekabette yine ateşliyiz o ayrı 🙂

3- Tüm dostlar toplandık geliyoruz; Moda, Maçka Parkı, çimler bekleyin bizi!
Mutlu olmak o kadar kolay ki. Yaz gelmiş, sevdiklerinizle çimlere serilmişsiniz, güzel güzel içeceklerinizi içerken bir de şarkı tutturmuşsunuz… Yazın gelmesini en çok da bu paylaşılan anlar için bekledik…İşte o an geldi.

4- Montlara kazaklara bye bye…
Kışın o lahana gibi üst üste giyinmeleri, ilkbaharın deri montları rafa kalksın ve YAŞASIN KOT – TSHİRT… Efil efil esen rüzgarın tshirtünüzü salladığı o an, muazzam.

5- Plajın tadını çıkartın!

Dünyanın en güzel anlarından birine hoş geldiniz. Denize girdikten sonra plajda şezlonga uzanıp, sizi mutlu edecek bir şeyler içmek. Mavi gökyüzü ve güneş de size eşlik ediyor. Keyfini çıkarın… İyi ki geldin yaz!