İBS’nin, Magazin Gündemine Oturan Küçük Kızı Bahar Rahat Durmuyor !

İşte Benim Stilim programında kendine özgü değişik hareketleri ve konuşma tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bahar Candan yine uslu durmadı.

İddialara göre Murat Boz 3 Mayısta geceyi Nihal ve Bahar Candan kardeşler ile beraber, Eser Yenenler’in evinde geçirmişti. Bu iddianın etkisi ve tartışmaları hala devam ederken, Bahar Candan yine rahat durmadı.

Geçtiğimiz günlerde tabletinde Murat Boz ile haberini açıp video çekmesinin ardından dün akşam da instagram biyografisine M yazdı. Yanına da gizliliği ifade eden bir anahtar emojisi koydu.

Sabaha saatlerinde Murat Boz’u andıran ancak yüzü tam belirgin olmayan, kimliği belirsiz kişi ile müzik stüdyosuna benzer bir ortamda sarılırken yayınladığı hikayesine de “M” açıklamasını etkileyen Bahar Candan kısa bir süre sonra bu  videoyu geri sildi.

 

Murat Boz’un da dün yeni albüm hazırlıkları için bulunduğu stüdyodan video atması, Bahar Candan’ın videosundaki kişinin Murat Boz olduğu iddialarını güçlendirdi.

Her hareketi ile dikkat çeken Bahar Candan’ın bu videoyu gündemde kalmak için, Murat Boz’a benzeyen biriyle çekip, hikayesinde yayınladığı da duyumlarımız arasında 🙂