Henry Cavill’in Oynayacağı The Witcher’dan İlk Fotoğraf

The Witcher’ın Macaristan’daki çekimlerinden hemen önce, Henry Cavill’ın Geralt of Rivia olarak karşımıza çıktığı ilk görüntüler paylaşıldı. İkonik karakterin kostümüyle gördüğümüz Cavill, fotoğrafları kendi sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

The Witcher oyuncu kadrosunda karşımıza çıkan diğer isimler, Cahir rolünde Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks), Jaskier rolünde Joey Batey (Knightfall, Strike), Stregobor rolünde Lars Mikkelsen (House of Cards, Sherlock), Istredd rolünde Royce Pierreson (Wanderlust, Judy), Sir Lazlo rolünde Maciej Musiał (1983), Dara rolünde Wilson Radjou-Pujalte (Jamillah & Aladdin, Dickensian) ve Triss rolünde Anna Shaffer (Harry Potter) olacak.

The Witcher’ın kadrosunda ayrıca aşağıdaki isimler yer alacak:

Rebecca Benson – Marilka
Shane Attwooll – Nohorn
Luke Neal – Vyr
Matthew Neal – Nimir
Tobi Bamtefa – Danek
Sonny Serkis – Martin
Roderick Hill – Fletcher
Inge Beckmann – Aridea
Charlotte O’Leary – Tiffania
Natasha Culzac – Toruviel
Amit Shah – Torque
Tom Canton – Filavandrel
Yeni açıklanan oyuncu kadrosunun yanı sıra, Cintra Prensesi Ciri, Freya Allan (The War of the Worlds, Into The Badlands) tarafından canlandırılacak. Cintra hükümdarlığının diğer karakterleri olan Kraliçe Calanthe’yi canlandıran isim Jodi May (Game of Thrones, Genius), şövalye Eist’i canlandıracak isim Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude) ve rahip Mousesack’i canlandıracak isim de Adam Levy (Knightfall, Snatch) olacak.

Büyücü Yennefer rolünde Anya Chalotra’yı (The ABC Murders, Wanderlust) izleyeceğiz. Aretuza’daki büyülü akademinin başında olan Tissaia ise MyAnna Buring (Ripper Street, Kill List) tarafından canlandırılacak. Fringilla ve Sabrina rollerinde karşımıza çıkacak isimler ise Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) ve Therica Wilson-Read (Profile). Princess Renfri’yi ekranlara taşıyacak isim de Millie Brady (The Last Kingdom, Teen Spirit) olacak.

The Witcher Hakkında:

Tüm zamanların en çok satan fantezi türü kitap serilerinden biri olan The Witcher, kader ve aile hakkında bir öykü. Yalnız bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia, insanların yaratıklardan daha da kötü olduğu bir dünyada kendi yerini bulmaya çalışıyor. Kaderin karşısına çıkardığı güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sır saklayan bir prenses ile Continent’te yollarını bulmaya çalışıyorlar.