Harika Bir Gün Geçirmenizi Sağlayacak 9 Film

İlk çıktığı zaman fırsat bulamayan ve bu heyecan verici ve ilginç filmleri izlemeye vakti olmayanlar için, şimdiden çok sayıda övgü dolu eleştiri toplamayı başaran bazı yeni filmlerin bir listesini hazırladık.

Bazen bir sürü yeni film sizi bir şekerci dükkanındaki çocuk gibi hissettirir. Bir filmi bile izleyemeden, düzinelerce yeni film çıkıyor. Sizin için bu film bolluğundan cımbızla çıkardığımız 9 harika film.

Muhtemelen hiç izlemediğiniz 9 harika film

1
Steve Jobs
Bu, adı herkesin bildiği dünyanın en parlak beyinlerinden birinin hayat hikayesidir. Steve Jobs etkili bir lider, harika bir iş adamı ve mükemmel bir girişimciydi. Tüm zamanını işine adadı ve her konuda elinden gelenin en iyisini yaptı. Ancak Apple dünya lideri olmadan önce yüzleşmesi gereken zorlukları çok az kişi biliyor.

2
The Big Short
Gerçek olaylara dayanan bu hikaye bize, Wall Street’teki fısıltılardan çok önce 2008 küresel ekonomik krizini birbirlerinden bağımsız olarak tahmin eden bazı ileri görüşlü adamları anlatıyor. Ve bunu tahmin ettikten sonra, çocuklar farkında olmadan bundan para kazanmaya başlarlar.

3
Joy
Joy, İtalyan kökenli sıradan bir Amerikan ailesinde doğdu. Çocukken mutlu ve başarılı olacağına karar verdi ama ne yazık ki büyüdüğünde hayatı daha karmaşık hale geldi. Boşandı, bekar bir anne oldu ve düşük ücretli bir işi var. Joy, kendi mutluluğunu yalnızca kendisinin yaratabileceğini biliyor ve başarıya kendi başına tırmanması gerekiyor. Yeteneği ve büyük arzusu, işe girmesine yardımcı olur, ancak ondan önce birçok iniş ve çıkışı atlatması gerekir.

4
Solace
FBI, açıklayamayacakları bir dizi cinayetle karşı karşıya kalır. Suçlu hiçbir kanıt bırakmadan kurbanlarını acısız bir şekilde öldürür. Dedektifler, katille eşit olmayan bir kavgaya girmek ve her zaman 10 adım önde olan adamı tuzağa düşürmenin bir yolunu bulmak zorunda kalacak olan psişik John Clancy’den yardım ister.

5
The Finest Hours
Bu olay örgüsü, 1952’de meydana gelen gerçek olaylara dayanıyor. İki petrol tankeri büyük bir fırtınaya yakalanıyor ve yavaş yavaş batmaya başlıyor. Felaket oldukça kaçınılmaz görünüyor çünkü denizcilerin bu tür dalgalarda cankurtaran sandallarını kullanma şansı yok. Sahil Güvenlik, boğulan mürettebatı kurtarmak için fırtınanın merkez üssüne gönderilir. Bu kurtarma görevini küçük motorlu teknelerde yapmaya karar verirler.

6
How to Be Single
Erkek arkadaşıyla yaşamaktan bıkan Alice, ondan ayrılır ve ablası Meg’in yanına taşınır. Yeni bir iş ve Robin adında yeni bir arkadaş bulur. Robin’in, gecelere akma hayranı olduğu ortaya çıkar ve çekingen Alice’i çılgın hayatına sokmaya çalışır. Bu romantik komedi kesinlikle hem erkekleri hem de kadınları memnun edecek.

7
Trumbo
Hollywood’un en başarılı senaristlerinden Dalton Trumbo, listeye girene ve hayal fabrikasının hayatından sonsuza kadar atılana kadar ‘Hollywood 10’ adlı kara listesinin gerçek olduğundan haberi yoktu. Birkaç yıl sonra, Dalton sinemaya geri dönmeye ve yetenekli bir insanı hiçbir şeyin ve hiç kimsenin durduramayacağını kanıtlamaya karar verir.

8
Mr. Holmes
Dünyanın en ünlü dedektifi uzun zaman önce emekli oldu ve şimdi yıllarını sessiz bir köyde kendi arı kovanına bakarak geçiriyor. Bununla birlikte, hala bir kadının hatıraları ve çözülmemiş olan gizemi tarafından rahatsız edilmektedir. Bay Holmes, 30 yıldan fazla bir süre önce istifa etmesine neden olan davayı çözmeye karar verir.

9
The Hateful Eight
Birleşik Devletler’de İç Savaş’tan sonra, John Ruth adlı ünlü bir ödül avcısı, yakalanan bir suçluyu idam edileceği Red Rock’a götürüyor. Yolda, birkaç başka gezgin de onlara katılır. Ancak bir kar fırtınası planlarını mahveder ve bir Meksikalı, bir kovboy ve bir Konfederasyon generalinden oluşan tuhaf bir grup insanın saklandığı bir handa geceyi geçirmek zorunda kalırlar ama bu tuhaf insanlardan biri aslında söylediği kişi değildir.

tekmoloji.com/muhtemelen-hic-izlemediginiz-9-harika-film