Güzel Manzara Resimleri

Aslında orada olmak daha güzel ama her zaman mümkün olmuyor. Manzara görmediği zaman güzel manzara resimlerine bakıp iç geçirenlerdenseniz bu albüm size iyi gelecek. Doğanın içinden çeşitli adalardan ve sonbahar gibi farklı konseptlerden oluşan bir manzara fotoğraf galerisi derledik. Umarız göz zevkinize hitap eder. Çok yakında tüm manzaralar için ayrıca sayfalar oluşturacağız. Böylece olağanüstü manzaralara daha rahat ulaşabileceksiniz.

İnsan bu fotoğraflara baktıkça oralara gitmek oralarda yaşamak istiyor farkındayız. Bu bazen acayip rahatlatıcı olurken bazen o manzaralara sadece buradan bakmak üzebiliyor. Yine de biz baktığımız zaman içimiz açılıyor. Sizin de her manzara fotoğrafıyla, her manzara resmiyle içiniz açılsın neşeniz artsın. Huzurunuz artsın!

Huzurunuz eğer sadece fotoğraflara bakarak artmıyorsa yapmanız gereken birşey daha var ve siz onun ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Siz ağaç değilsiniz dilediğiniz zaman dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Durum böyleyken sadece maddi nedenler sebebiyle bir yerde kalıp tüm hayatını orada geçirmek dünyanın en boş işlerinden birisi. Önce siz varsınız sonra diğer insanlar. Gezin, görün, her sabaha başka şehirlerde uyanamazsanız da her ay farklı bir şekilde olmaya çalışın.

Dünyanın son günü bile o gördükleriniz sizinle birlikte olacak fakat aldıklarınız, eşyalarınız bu dünyada kalacak. Bir kez yaşıyoruz tadını çıkarmaya bakın.

Manzara fotoğrafları

ada manzarası
ada manzarası
Berrak deniz manzara

Berrak deniz manzara

Çiçekli Yol Manzara
Çiçekli Yol Manzara
dalgıç deniz manzara
dalgıç deniz manzara
Dünyadan güzel manzara California
Dünyadan güzel manzara California

Güzel havuz ördek manzarası

Kuşbakışı manzara
Kuşbakışı manzara
Sonbahar manzara
Sonbahar manzara