Gündem Programa Gündem İsim!

5 yıl sonra yeniden izleyici karşısına çıkan Kısmetse Olur; yayın hayatına Youtube’da devam ediyor. Birbirinden skandal olayların yaşandığı, birbirinden skandal isimlerin olduğu programa yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Gelin adayları Aybüke, Elif, Cansel ve damat adayları Tolga, Zeyd sosyal medyada adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde programa katılan Rotinda, Yasmin Erbil’e benzerliğiyle herkesi şoke etti! Rotinda’yı gören izleyiciler, Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil sandı. İkilinin şoke eden benzerliği sosyal medyada gündem oldu. Rotinda’nın; bir dönem Galatasaray forması giyen, son zamanlarda da Bigo Live’da açtığı yayınlarla gündem olan Wesley Snejder ile bir gece kulübü çıkışı sonrasında görüntülenmesi çok konuşuldu. Daha şimdiden gündem olmayı başaran ismin ilerleyen günlerde Kısmetse Olur Evi’nde neler yaşanacağı merak konusu.

Kısmetse Olur’un ekranlara dönüşünün ardından ünlü canlı yayın platformu Bigo’da, “Bigo Panorama” isimli bir kritik ekibi kuruldu. Bigo Live uygulaması çoklu oda özelliği ile canlı yayında YouTube üzerinden Kısmetse Olur programını izleme imkanı sunuyor. Yayıncılar çoklu odada beraber Kısmetse Olur izleyerek yorum yapabiliyorlar. Bigo uygulamasının yeni özelliğiyle izleyiciler, programı YouTube’da tek başına izlemek yerine beraber yorumlarını paylaşabilecekleri bir ortamda izlemeyi daha çok tercih ediyorlar. Panaroma ekibi bölümleri izleyiciler ile beraber izleyerek olaylar üzerine konuşuyor ve izleyicilerin de tepkisini dile getirerek birlikte keyifli vakit geçiriyorlar.

Kısmetse Olur Panorama programı izleyiciler tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor. Yayının izlenme sayılarına baktığımızda, izleyiciler YouTube’dan tek başına izlemek yerine Bigo’da bu ekip ile izlemeyi tercih ediyor gibi gözüküyor.

Bigo Live Nedir?

BIGO LIVE, kullanıcıların canlı yayın ve görüntülü aramalar yoluyla birbirleriyle etkileşim kurabilecekleri bir sosyal video platformudur. Asya’da başlayıp dünyanın dört bir yanında oldukça popüler olan bu platform; eğlence, oyun, eğitim ve daha fazlası gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. Platform, gerçek zamanlı iletişim sunar ve kullanıcıların izleyicileriyle canlı ve etkileşimli bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanır.