Göğüslerinizi Sıkılaştırmak ve Şekillendirmek için Kolay ve Doğal 5 Yöntem

”Mükemmel” göğüsler için olan isteğin büyük bir bölümü görüntü içindir ama gerçekte endişenizin daha önemli bir şey olması gerek: Sağlığınız. Sizler ile bu konu hakkında önemli bilgiler paylaşmak isteriz. Dikkate almanızı öneririz. Bu şekilde güzel ve dolgun göğüslere kavuşurken sağlığınızı da ihmal etmezsiniz 🙂 İyi okumalar.

Soğuk suda yıkanın

Buz gibi bir duş zevkli olmayabilir ama cilt tonu için gerçekten önemli bir şeydir. Her gün yapamasanız da göğüslerinize buz küpü veya soğuk bir bez ile kompres uygulayın.

Dik durun

Kambur durduğunuzda, göğüslerinizi dışarıya karşı daha az çekici hale getirirken aynı zamanda göğüs kaslarınızı gevşetiyorsunuz. Omuzlarınızı her zaman dik tutmaya çalışın. Bu hem kas tonusu hem de göğüslerinizin görüntüsü için en iyisidir.

Göğüslerinizdeki baskıdan kaçının

Göğsünüzün üstüne yatarak uyumamaya çalışın ve her zaman tam oturan bir iç çamaşırı seçin. Göğsünüzü yükselten ve dekoltenizi seksi gösteren sütyenler aslında göğüsleriniz için gerçekten çok tehlikeli. Rahatsız olmanıza yol açar ve kan akışınızı bozar.

Sporunuzu doğru yapın

Koşu, aerobik ve diğer aktif sporlar genel görüntünüz ve sağlığınız için iyi olabilir ama sert hareketler yumuşak doku zedelenmesine neden olduğu için göğüsleriniz açısından zararlı olabilir. Tek seçenek ise doğru spor kıyafet seçimidir. Kesinlikle özel bir sütyen olmadan koşu veya atlama yapmayın.

Güneşten kaçının

Özellikle güneş kremi olmadan güneşlenmeyi suistimal etmek deride kurumaya ve esneklik kaybına yol açar. Eğer göğsünüzün şeklini korumak istiyorsanız, şezlongta veya sahilde üstsüz uzanmak iyi bir fikir değil.