Gizli kamera kaydını izleyince şoke oldu! Kocasının yaptıklarına inanamadı

Kıyafetleri giyildiği için eşi tarafından aldatıldığını düşünen kadın eve gizli kamera yerleştirdi. Görüntülerde, eşinin kadın kıyafetleri giydiğini, makyaj yaptığını gören kadın hayatının şokunu yaşadı. Genç kadın eşine hem boşanma davası hem de ‘nitelikli cinsel taciz’ suçundan dava açtı.

Bu eve sen yokken bir kadın geliyor’
Kadın televizyoncu A.B, dolabındaki iç çamaşırları ve kıyafetlerinin yerlerinin sürekli değiştiğini görünce bir yazılım firmasında mühendis olan eşi K.B’nin kendisini aldattığını düşündü. Çiftin 2015’de dünyaya gelen çocuğu annesine, ‘Bu eve sen yokken bir kadın geliyor’ dedi.

Gizli kamera kaydını izleyince şoke oldu! Kocasının yaptıklarına inanamadı
Kuşkulanan A.B, eşyalarının üzerinde ayrıca kuru temizleme etiketleri bulunduğunu da fark edince yatak odasına gizli kamera yerleştirdi. Kamera görüntülerini izleyen ünlü televizyoncu gözlerine inanamadı.

Çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadı
A.B., kamera görüntülerini izleyince şok geçirdi. Kendisine ait kadın iç çamaşırı ve kıyafetlerin bizzat kocası K.B tarafından giyildiğini tespit etti.

Görüntülerde aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak kadın kılığına giren K.B.’nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.

Değişim Amsterdam’da başladı
Dilekçeye göre, boş zamanlarında kadın kılığına giren K.B.’nin hal ve hareketlerindeki değişim, 2017 yılında iş nedeniyle Hollanda’nın Amsterdam şehrinde yaşamaya başladıktan sonra gerçekleşti.

5 yaşındaki çocukları babasının kendisine verdiği cinsel yönden çarpık bilgileri, hem annesi hem de psikologla paylaştı.

Posta