2015’te Gelin Olacakların Bilmesi Gereken 4 Trend Detay

Merhabala hanımlar;

Geldi bahar ayları, titrer gönül yayları 🙂

Havalar ısınmaya, doğa uyanmaya başladı. Gündüzleri mis gibi bir hava penceremizden kahvaltı sofralarımıza esiyor. Ajandamıza not aldığımız nişan, nikah, düğün tarihleri artık kapımızda. Herkesin ağzında o klasik laf; Ne giysem acaba?, herkes tatlı bir koşuşturmaca içinde.
düğün kurabiye
Bugün ki konumuz, telaşların en tatlısını yaşayan gelin adaylarımızı ilgilendiriyor. Kahveler hazırsa ben başlıyorum 🙂
Bugün bu sezon herkesi büyüleyen bir gelin olmanız için size 4 trend detay veriyorum.

1.Gelin Çiçeği

gelin çiçeği


Öncelikle gelin çiçeklerinin asla yapay olmaması gerektiğini düşünüyorum. Gelelim bu sezona, gelin çiçeklerinde yapraklar ve dallar ön plana çıkıyor. Buketler, evinizin bahçesinden toplamışsınız gibi çeşit çeşit ve renk renk. Bu bukete tüm güzelliği katansa yeşil yapraklar ve dallar.

2.Naturellik
gelin başı

2015’in anahtar kelimesi. Bu sezon gelinlikten saça, makyaja, aksesuarlara kadar tüm detaylar en doğalından yana. Saçlar olabildiğine abartıdan uzak, asil ve iddasız. Makyajda ise yoğun kirpik ve dumanlı göz devri kapandı. Sağlıklı, aydınlık ciltler ön planda. Delici bakışlar yerini masumiyete bırakıyor. Makyajınızın ana tonları altın, toprak, şeftali ve bronz olmalı.

3.Eldiven

gelinlik eldiven
Genelde yalnızca kış gelinlerine önerilen eldivenler, bu sezon yaz aylarında da gelinlerimizin akseuarları arasında yer alacak. Gelin adayına şık ve kibar bir hava katan bu akseuarı dilediğiniz boyda kullanabilirsiniz.

4.Sırt Dekoltesi

sırt dekolteli gelinlik

Görseldeki tüm modeller Hayalim Gelinlik’te VAR 🙂

Bu sezona damga vuran en önemli detay sırt dekoltesi. Gelin adayı hareketlerinin kısıtladığını düşünüyorsa onun için çok uygun olmayabilir. Ancak dekoltede transparan bir detay kullanılır veya dantel yoğunlaştırılırsa gelin adayımız daha rahat edecektir.

Tüm trendler bir yana bir numaralı trendin, içinize sinen, size kendinizi iyi hissettiren olduğunu unutmayın. Olabilecek aksiliklerin keyfinizi kaçırmasına asla izin vermeyin. Ne derler bilirsiniz; “Nazar çıktı nazar.”

Hayalim Gelinlik
ADRES: Bahariye cad. Nail Bey sk. Bilge apt. 11/1
TELEFON: 0553 111 2244