Gece Geç Saatte Değil Sabah Erken Saatte Uyuyanların 6 Ortak Özelliği

Geç saatte uyuduğunu düşündüğünüz insanlar var biliyorum ama bence olaya yanlış taraftan bakıyorsunuz. Onlar aslında baya erken uyuyorlar. Facebook poker masalarında sabahlayanlardan, sınav zamanı sı.tın mavisini gören insanlara, sevdiğinden tek mesaj gelecek diye saatlerce telefon ekranına bakanlara kadar sayısız insan sabah uyuyor.

Bu insanların ortak özelliklerini gelin birlikte sıralayalım.

1- Her seferinde bu gece erken uyuyacağım deseler de sabahın ilk ışıklarını gördüklerinde durumun farkına varırlar.
pazartesi komik
2- Genelde iş veya okul hayatları yoktur. Varsa da günü zombi olarak geçirirler.

Zombi koşusu
3- Saat 4’ten sonra yazışmaya devam ediyorlarsa tüm sözler erimiş bir aklın ifadeleridir. Televizyon, dizi izleniyorsa çoğu konuşmalar birbirine girmiştir. Hele poker filan oynuyorlarsa evi arabayı bırakabilirler 🙁

Komik snapchat13
4- Aile ile yaşıyorlarsa sen daha yatmadın mı, kızım yatsana, kapat azıcık da yarın bakarsın gibi cümlelere alışmışlardır. Aile yoksa acaba yatmadan önce kahvaltı yapsam mı diye düşünürler.

AİLE YANINDA YAŞAMAK
5- Herkes uyanmaya başladığında yeni uyumuş olduklarından çıkartılan seslere uyuz olurlar ama ses çıkarırlarsa “gece yatmıyor sabah kalkmıyor” diye laf yememek için duruma sessiz kalırlar.

uykusuz
6- Genelde öğleden sonra 3 ile 4 arası uyanırlar. Demek ki neymiş gececinin sabahı da 16:00’dır. Eğer 18’de uyanıyorlarsa iflah olmaz bir gececidir, kendi haline bırakın.

uykusuz