Game of Thrones’un final sezonuna iki yeni oyuncu katılıyor

İngiliz Independent internet sitesinde yer alan habere göre, dünya çapında izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisine final sezonunda iki yeni karakter katılacak.

İngiliz Independent internet sitesinde yer alan habere göre, dünya çapında izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisine final sezonunda iki yeni karakter eklenecek.


Sekizinci sezon oyuncu seçmelerinin başladığının duyurulduğu habere göre, Game of Thrones’ta en az iki yeni oyuncu daha görülecek.

Final sezonunun 6 bölümden oluşacağı açıklanan diziye, Kuzeyli bir karakteri oynayacak 8 yaşlarında bir kız çocuğu ve daha iyi bir yaşam için mücadele veren bir genci canlandıracak 12 yaşında bir erkek çocuğu katılacak.

Yapılan duyuruya göre dövüşçü bir ruha sahip “Kuzeyli kız” karakterini canlandıracak oyuncunun ünlü bir isim olmasa da dikkat çekici bir aksana sahip olması gerekiyor.

Yoksul bir yaşamdan gelen ve daha iyi bir yaşam için mücadele veren diğer karaktere hayat verecek erkek oyuncunun ise fiziksel olarak çevik, farklı ve belirgin yüz hatlarına sahip olması isteniyor.

Görüldüğü sahnelerin hepsinin baş kahramanı olacak genci canlandıracak aktör için aranan herhangi bir etnik özellik belirtilmedi.

İki karakterin de Game of Thrones’un veda sezonuna nasıl dahil olacağını belirsizliğini koruyor.

Dizinin hayranlarının sosyal medyada yaptığı yorumlara göre, Kuzeyli kız, Jon Snow’un Ak Gezenler ile savaşmak için eğitirken izleyicinin karşısına çıkan hırslı bir karakter olacak.

Diğer karakter ise Bran Stark’ın geçmişe gittiğinde tanışacağı ve Westeros’un tarihine yön vermiş biri olacak.

Kaynak: Ntv.com.tr