Game of Thrones’taki Jon Snow ve Ygritte Gerçek Hayatta Nişanlandı

Jon Snow ve Ygritte arasındaki You Know Nothing Jon Snow repliğini hatırlıyorsunuzdur. Artık evde bol bol söyler çünkü dizi aşkı gerçek oldu.

Game of Thrones’un sevilen oyuncuları Kit Harington ve Rose Leslie beş yıllık ilişkilerinin ardından nişanlandı. İkili 2012 yılında Game of Thrones setinde tanışmış ve ilişki yaşamaya başlamıştı.

Dünyaca ünlü fantastik dizi Game of Thrones’ta Jon Snow karakterini canladıran Kit Harington ve yabani Yigritte’e hayat veren Rose Leslie nişanlandı.

İkilinin evlilik tarihi için henüz net bir karar vermedikleri fakat aile ve arkadaşlarına geçen hafta nişanlandıklarını söyledikleri belirtildi.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, 30 yaşındaki oyuncunun kendisiyle aynı yaştaki kız arkadaşıyla bir an önce evlenmek istediğini söyledi:
“Kit, Rose ile aynı eve çıktıktan sonra kararını netleştirdi. Bu aşamadan sonra evlilik için doğru zamanın geldiğini düşünüyor.”

“ Ona eve taşınmanın nedeni olarak, ‘Bak sevgilim, bizim kendimize ait bir alanımızın olması önemli’ dedim.”
Harington ve İskoçyalı oyuncu Game of Thrones’un 2012-2014 arasında yayınlanan bölümlerde de iki sevgiliyi canlandırmışlardı.

Biz de onlara bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Kraliçemiz biraz üzgün ama olsun…