Galaksinin Koruyucuları 2 Filminden Star Wars Filmine Sağlam Gönderme!

Guardians of the Galaxy Vol.2 filminden geçtiğimiz günlerde bir yeni fragman daha yayınlandı. Fakat bu fragman diğerlerinin aksine sürpriz sonluydu. Fragmanın sonunda Star-Lord karakterinin babası ile karşılaştık. Hem de büyük bir gönderme ile! “Ben senin babanım.” Bu cümlenin hangi filmden alıntılandığını bildiğinizi düşünüyorum ama yine de söyleyelim: Star Wars!

İlk filmdeki aksiyonun ve eğlencenin daha fazla olacağının garantisini veren yeni fragmanda ekibe katılan yeni karakterler tanıtıldı. Ama fragmanın sonunda beliren bir adam vardı ki “Sen de kimsin be adam?” dedirtti bize.

Uzun yıllar boyunca babasını arayan Peter yani Star-Lord sonunda ona kavuşacak gibi görünüyor. Yıldız Savaşları filminde Darth Vader’ın gerçekte kim olduğunu Luke’a söylerkenki kadar dramatik bir buluşma olacağını sanmıyoruz ama filmi merakla bekliyoruz!

Galaksinin Koruyucuları 2, ülkemizde 28 Nisan’da vizyona girecek. Star-Lord rolunde Chris Pratt, Gamora rolünde Zoe Saldana, Star-Lord’un babası rolünde Kurt Russell, Bebek Groot  rolünde Vin Diesel’in seslendirmesi ve birçok farklı karakter ile dolu filmin yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.