Eternal Sunshine Of The Spotless Mind: Demet Özdemir İhaneti Sonrası Hafıza Sildirecek

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç, 3,5 yıllık ilişkilerine son vermenin ardından Koç, Demet Özdemir ile samimi bir hale görüntülenince olanlar oldu. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir yakınlığı eski sevgili Yağmur Tanrısevsin’i çıldırttı.

Bu iddialar sonrası yakın arkadaşı Demet Özdemir’i sosyal medyadan takipten çıkaran Yağmur Tanrısevsin’in şimdilerde kendisini eve kapattığı öne sürüldü. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programının haberine göre, Oğuzhan Koç’u unutmak ve kötü olayları hatırlamamak için radikal bir karar aldı.

Yağmur Tanrısevsin, hafızasını sildirmeye karar verdi. TMU veya TMS (Trans Manyetik Stimülasyon) denilen tedavi şekline başvurarak kötü anılardan kurtulacak.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç yakınlaşması: İddialara göre, Oğuzhan Koç 1 hafta önce oyuncu Demet Özdemir ile Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’ adlı kulüpte görüntülendi. Demet Özdemir “Oğuzhan arkadaşım, beni o gece eve bıraktı. Yağmur’u çok seviyorum, onunla da arkadaşız. Hatta takipleşiyoruz” açıklaması yaptı. Sonra bunlar oldu…