Eser Yenenler, O Tiple Nasıl Çapkınlık Yapıyor?

Beyaz TV ekranlarında Murat Boz ve Eser Yenenler’in olaylı çapkınlık gecesinin haberini sunan Tahir Sarıkaya, “Eser Yenenler o tiple bu fizikle çapkınlık yapıyor ya; Artık pes!” dedi.

Ünlü şarkıcı  Murat Boz ve  Eser Yenenler’in Bahar Candan ve Nihal Candan ile yaptığı kaçamağın yankıları dürüyor.  Beyaz TV ekranlarında haberi izleyiciye aktaran sunucu  Tahir Sarıkaya, bu ikili hakkında ağır ifadeler kullandı.

“ESER O TİPLE…”

Yaşanan bu olayı sevgilisi olan Murat Boza yakıştıramadığını ifade eden  Sarıkaya,  Eser Yenenler’ içinde ” Eser Yenenler o tiple bu fizikle çapkınlık yapıyor ya; Artık pes!” dedi.

“ÜLKENİN DERDİ BİR AVUÇ İNSANIN YATAK MACERASI OLDU”

“Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez ama” diyen  Tahir Sarıkaya sözlerini şöyle sürdürdü; “Murat Boz’a bu ortamı hazırlayan  Eser Yenenler’dir. Çünkü  Beşiktaş’ta villası varmış. Ülkenin derdi bir avuç insanın yatak macerası oldu.

“BUNLARI KİMSE YEMEZ”

Bir insan arkadaşını iyi seçmeli.  Murat Boz’un o gece villaya gitmesinin nedeni  Eser Yenenler’dir. Eser istedi  Murat Boz’un o villaya gitmesini. Ve utanmadan ‘yok böyle bir şeyler’ diyorlar. Bırakın bunları kimse yemez.”

© Milliyet