En Çok Kullanılan 4 Gelinlik Modeli

Merhaba hanımlar 🙂

İtiraf edelim ki gelinlik modelimizi belirlesekte nasıl tarif etmemiz gerektiğini bilmiyoruz. “Göğüs altından bollaşsın, kalçama otursun, belimi sarmasın” demek yerine modelin adını verip üzerinden ilerlemek çok daha kolay ve sağlıklı olacaktır.
gelinlik
İşte bugün ki konumuz en çok kullanılan gelinlik modelleri.

1) TAM BALIK MODEL GELİNLİK

Gelinlik sektörü içersinde her sene bir model trend olur. 2015 yılının en çok dikkat çekecek modeli ise balık gelinlik modeli. Hatlarınızı tamamıyla sardığı için olabilecek en iddialı ve zarif modeldir. Fazla kiloları olan hanımlara çok fazla önerilmeyen bu modeli kullanmak için iki şeye ihtiyacınız var. Birincisi uzun boy, ikincisi ise çok kalın olmayan bir bel.

tam balık gelinlik

2)YARIM BALIK MODEL GELİNLİK

yarım balık gelinlik
Tam balık modele göre kullanımı çok daha rahat bir modeldir. Kalçanızın altına kadar vücudunuzu sarıp tüm çekiciliğinizle hatlarınızı ortaya koyar. Aynı zamanda fazlalıklarınızı saklayıp vücudunuzun dengeli bir şekilde görünmesini sağlar.

3) A MODEL GELİNLİK

a model gelinlik
Belden üzerini sıkıca sararak göğüslerini toparladıktan sonra belden aşağı A şeklinde iner. Orta boylu geniş kalçalı bayanlar için mükemmel bir kamuflaj sağlar. Türk kadını vücut tipi için en ideal görünen modeldir 🙂

4) KABARIK MODEL

kabarık gelinlik
Gelinlik dendiği zaman gözlerde canlanan ilk model. Yıllardır modası geçmeyen, prenses olarak anılan gelinlik. Belden itibaren kabaran hatta fışkıran kumaşlar sayesinde basenleri gizlemede bir numaradır. Kısa boylu bayanlar yüksek topuklarla kullanmalıdır. Aksi halde basık bir görünüme sahip olacaklardır.

Görsellerdeki tüm modeller HAYALİM GELİNLİK mağazasında mevcut.

Hayalim Gelinlik İletişim Bilgileri:

Bahariye cad. Nail Bey sk. Bilge apt. (Kadıköy sinemasının karşı sokağındayız.)
0553 111 2244