Dünyanın Ne Kadarını Gezdiniz?

Dünyanın yüzde kaçını gördüğünüzü biliyor musunuz? Kaç farklı şehre gittiğinizi? Ya da kaç başkentte bulunduğunuzu? Peki ya, evden en fazla kaç kilometre uzaklaştığınızı? Kişisel seyahat haritanızı çıkarabileceğiniz ve kendi şehir rehberinizi oluşturabileceğiniz bu uygulamanın adı; LifePinner.
lifepin

1 Gez, gör, öğren, kaydet!

İnsanlar değişiyor. Artık lüks şeylere para harcayarak, tüm gelirlerini ‘şeyleri’ biriktirerek ya da sahip olduklarıyla övünerek mutlu olmuyorlar. Bu döngüden çıkıp yeni dünyalar keşfetmek istiyorlar; kişinin kendi rotasını belirlemesi insan hayatının amacı haline geliyor.

2 Anlatacak bir hikayen var!
Dünya gezdikçe genişliyor, yeni kültürler tanıdıkça insanın bakış açısını değiştiriyor. Hayatını değiştirme cesaretine sahip olanlar, her şeyi bırakıp dünyayı gezmeye karar verenler günümüzün yeni idolleri haline geliyor.
pin

3 Nedir bu LifePinner?
“Peki tüm bunların LifePinner ile ilgisi ne?” diyecek olursanız, hemen açıklayalım. LifePinner, yeni nesil bir mobil seyahat uygulaması olarak, hem haritanızda gittiğiniz şehirleri pin’leme fırsatı veriyor, hem de kişisel seyahat infografiğinizi oluşturmanızı sağlıyor. Seyahat etmeyi sevenler ve gezginler için bağımlılık yaratmaya başlayan uygulamada, aynı zamanda Bucket List’inizi ve kişisel şehir rehberlerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Bucket List’inize ve rate’lerinize göre, yakında birtakım sürprizlerle de karşılaşacaksınız gibi duruyor, bizden söylemesi. Merkezi Amsterdam/Hollanda olan bu uygulamanın, Instagram hesabı da yoğun ilgi görüyor. Sizi, daha çok seyahat etmeye teşvik eden ve şimdilik sadece App Store’da yer alan LifePinner’ın, 2017 başında Android kullanıcıları için de kullanıma hazır olması bekleniyor.

Appstore indirme linki

Instagram hesabı

*Sponsorlu İçerik: Bu bir ilandır.