Dünyanın konuştuğu isim meğer ikinci kez anne olmuş

Paris Hilton için her şeyin değişmesi ve hayatına yeni bir sayfa açması ünlü iş insanı Carter Reum’a gönlünü kaptırmasıyla oldu. 2021’de muhteşem bir düğünle evlenen çift bu yılın ocak ayında da ilk oğulları Phoenix’i kucaklarına almıştı.

Deyim yerindeyse attığı her adım olay olan Paris Hilton’un annelik macerası ve oğlu Phoenix’in doğumu da olay yaratmıştı. Annesi Kathy Hilton geçen yılın son günlerinde “Kızım anne olmayı çok istiyor ama çocuk yapmayı beceremiyor” şeklinde tuhaf ve tatsız bir açıklama yaptıktan çok kısa bir süre sonra Paris bombayı patlatmıştı.

Herkesten sır gibi sakladıkları oğullarının doğumunu sosyal medyadan veren Paris Hilton, bebeği olduğunu annesi dahil herkesten saklamıştı. Paris Hilton ve Carter Reum’un 11 aylık oğlu Phoenix taşıyıcı anne yoluyla dünyaya geldi. Paris Hilton hamile kalmasına engel bir durumu olmadığını ancak geçmişte çocuk aldırdığını ve doğum yapmaktan korktuğunu itiraf etmişti.

Paris Hilton, anne olduğunu ve oğlu Phoenix’in doğduğunu en yakınlarından bile gizlemiş, taşıyıcı anne yoluyla doğan oğlunu herkese yaptığı Instagram paylaşımlarıyla duyurmuştu… Sosyetik güzel bir kez daha aynı şeyi yapıp bir de kızı olduğunu şoke eden bir paylaşımla haber verdi.

Kaynak: Hurriyet.com.tr