Dünyanın En Güzel Kokusu – 2’den İlk Tanıtım Videosu

Yönetmen ve senarist Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun geçtiğimiz sene çok sevilen filmi Dünyanın En Güzel Kokusu devam filmi “İlk Aşk” ile 3 Kasım’da vizyona giriyor. İlk filmde Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu çok yakın arkadaşken aşık olup birbirlerinden çocuk yapmaya karar veriyorlar. Ölüm riskini bildiği halde bebeğini kucağına almak isteyen Derya (Tuba Ünsal) yaşamını yitiriyor ve Hakan (Rıza Kocaoğlu) hem aşkını kaybetmenin acısı hem yeni doğmuş bir bebekle tek başına kalmasının kederini devam filminde atlatmaya çalışıyor. Peki, ölüm ve doğum arasındaki bu ince çizgide nasıl yürüyebilecek?


Devam filminde Tuba Ünsal flashbackler ile karşımıza çıkarken Bestemsu Özdemir filme kendi acıları ve bu acılardan kurtulmayı kendine has tarzı ile keşfetmiş bir kadın olarak dahil oluyor. Başarılı oyuncu Ege Aydan ise yürekleri sızlatan oyunculuğu ile filmde hiç beklenmedik sahnelerle karşımıza çıkıyor.

İrfan Kangi, Burak Altay, Esra Ruşan ve Yasmin Erbil ile renklenen filmde yer yer tadında esprilerle film ön plana çıkıyor.