Dünyanın En Gereksiz Yere Birini Bıçaklayan 8 İnsanı ve İlginç Sebepleri

Hepimiz ülkemizden ilginç suç haberleri duymaya alıştık. Bakalım dünyada bu işler nasıl işliyor diye merak ettik. Ve yok artık dediğimiz bıçaklama haberlerine eriştik. Tabii ki hepsine karşıyız ama bu bıçaklamalar gerçekten çok gereksiz. Sebeplerini okuduğunuzda siz de bize hak vereceksiniz:

1- Son kaburgayı yedi
Sabrina A. DavisSabrina A. Davis katıldığı bir barbekülü Pazar gecesi davetinde önüne gelen etleri silip süpürdü. Olaylar ise son bir kaburga kaldığında patlak verdi. Daveti veren evin kızı son kaburgayı sen çok yedin diyerek Davis’e vermek istemedi ve olanlar oldu. Davis evin kızını gözünden bıçakladı.

2- Kakası çok pis kokuyordu

29 yaşındaki Emi Mamiya tuvalete gittiğinde eşinin ortamı çok pis bir bok kokusuyla bıraktığını gördü. Buna daha fazla katlanamayacağını söyleyen Emi eşinin suratını bıçakladı. Savunması da zaten elini de yıkamıyordu oldu.

3- Eagles’dan nefret edemezsin adamım
eagles öldürme sebebi65 yaşındaki eski sevgilisi ve oda arkadaşı Vernett Bader’a daha fazle Eagles dinlemek istemediğini söyledi ve olanlar oldu.
Kadın istediğin zaman çekip gidebilirsin ama Eagles’tan nefret edemezsin diyerek Hotel California’da müziği durdurdu ve adamı elinden ve kolundan bıçakladı.

4- İş arkadaşının köftesini yedi
İş arkadaşları öğlen yemeğine çıktığı sırada birisi hayatının hatasını yaptı ve arkadaşının köftesini yedi. İnanabiliyor musunuz birisi Archduke Ferdinand’ın köftesini yedi! Buna dayanamayan Ferdinand da elemanın cezasını kesti ve onu kolundan bıçakladı. Bugünden sonra bir daha kimse onun köftesini yiyemedi.

5- Bana büyü yaptı
Amanda LopezSevgilisini göğsünden 10 kere bıçaklayan Amanda Lopez bunu sebebini ise ilginç bir şekilde açıkladı. Benden kurtulmak istiyordu. Bunun içinde bana büyü yaparak onu öldürmemi sağladı. Gerçekten ayrılık için müthiş bir yol bulmuş.

6- Birasını vermeyi reddetti
32 yaşındaki evsiz adam birisinin hediye ettiği birayı köprüsünde yudumluyordu. Yanına gelen 50’lerinde bir adam ondan birasını istedi. Birasını vermemek için direnen adamı diğeri karnından ve elinden bıçaklandı.

7- Konuşma işaretleri gangsterlere benziyordu
Alfred Stewart31 yaşındaki Alfred Stewart gece kulübünde arkadaşlarıyla takılıyordu. Değişik el işaretleri yaptığını fark eden Barbara Lee onu bir çeteden sandı ve kendi arkadaşlarıyla gelip onu bıçakladı. Aslında Alfred sağır ve dilsiz olduğu için işaret diliyle konuşuyordu.

8- Biraz daha salsa istedi
Phyllis D. JeffersonPhyllis D. Jefferson’ın salsasını bitirirseniz o da sizi bitirir! Jefferson salsa sosunun bittiğini görünce erkek arkadaşına çok sinirlendi ve onu karnından bıçakladı! Belki de karnından sosu tekrar almak istemiştir!?