Dünya Üzerinde 82 Uzaylı Türü Dolaşıyor!

Komplo teorisyenleri tarafından sıkça gündeme getirilen fakat resmi olarak hiçbir zaman kabul edilmeyen uzaylı yaşam formlarına dair ilk kez ciddi bir açıklama geldi.

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer yaptığı açıklamada dünya 82 uzaylı türünün bulunduğunu ve bu türlerin etkileşimi hakkında çeşitli belgeler olduğunu açıkladı.

YouTube’da yer alan Alien Races adlı video serisinin uzaylı ırkları hakkında kanıt olarak kullanılabileceğini ifade eden Hellyer, meraklıların bu videoları izleyerek bilgi edinebileceğini belirtti.

Yarım saatten oluşan video serisinin ilk bölümünde uzaylılar tarafından kaçırılan, temas halinde olan ve bizzat olaylara şahit olan UFO tanıklarından bahsediliyor.

İkinci kaynakta ise eski askeri çalışanların, hükümet yetkililerinin ve emekli bilim adamlarının ifadeleri yer alıyor.

Dünya üzerindeki hükümet yetkililerinin gizlediği belgelerin bulunduğu üçüncü bölümle seriye nokta konuyor.

Videoları izledikten sonra dahi uzaylılara inanmayabilir ya da varlıklarından kesin olarak emin olabilirsiniz. Ancak eski Kanada savunma bakanı Paul Hellyer’ın yaptığı açıklamalar insanı az da olsa şüphelendirmiyor değil.

Tüm videoları, açıklamaları, teorileri kenara bırakalım. Milyarlarca yıldızın bulunduğu galaksimizden, 100 milyardan fazla bulunduğu hesaba katarsak sizce de yalnız mıyız?