Dudaklarını Güzelleştirmek İsterken Emenike Dudağı Yapmış 7 Kişi

Plastik cerrahi yani senin benim deyimimle estetik cerrahi bazen harika işler yapabiliyor ama arada böyle güzel işler yapıyor olması garantili demek değil. Hele kendisi yapmaya deneyenler tam bir facia. İşte dudak estetiği yapacağım diye rezil olanlar.

Estetik Faciaları

1- Brittany Forster

Avustralyalı Brittany Forster, Kardashianların şovunda Kylie Jenner’ın dudaklarını nasıl böyle yaptığını görünce hemen koşup o aletten aldı. 2 dakika aleti dudağına tuttuktan sonra dudakları 2 kat büyüklüğe çıktı.

Kylie Jenner

 

2- Hannah Costayer

Aslında ilk dudaklara bakınca insan ne gerek var dese de Hannah iğne operasyonlarıyla daha güzel bir dudağa sahip olmak istemiş. Sonuç felaket.

Hannah

3- Farrah Abraham

Dünyaca ünlü star Farrah Abraham da estetik cerrahlar tarafından hayal kırıklığına uğratılmış bir mağdur. Aslında kendisi C’den D’ye yükselttiği göğüsleriyle alışkın ama işte düşünün koca bir ördek suratı olmuş.

duck face

 

4- Priscilla Caputo

Ah be canım ablacım sen ne güzel modelmişsin ne diye bu dudak operasyonu işlerine girdin. Dudaklarını daha güzel bir kız yapma

Priscilla Caputo

 

5-  Yrja

Arkadaş kimmiş bu Kylie Jenner da herkes dudağını bunun gibi yapmak için ilginç yerlere sokmuş dediğimizden dolayı önce Kylie Jenner’ın dudaklarını koyalım sonra Yrja’nın hikayesini anlatalım.

kylie_jenner_instagram

Üstteki hatun gerçekten güzel de Yrja kızımız dudaklarını şişeye sokarak dudaklarını onun gibi yapmak için emiklemiş resmen ve sonuç: İzlandalı kızımızın dudakları maviye dönmüş

Yrja

 

6-  Gail Scott

300 dolar verip dudaklarına bir operasyon yaptırmak yerine kendin yap videosuna uyan Gail, 50 dolara internetten bir alet almış alet nasıl kötüyse o günden beri Gail modellik yapamıyor.

Gail Scott

 

7- Pete Burns

Dünyaca ünlü bir popstar olabilirdi. 2007 yılında oldukça da ünlenmişti. Ama bir operasyon kararı aldı ve hayatı karardı. Bu dudaklardan dolayı 1 milyon dolarlık tazminat davası açtı ve hakim bakıp bakıp üzüldü sanırım 1.2 milyon dolar kazandı.

Pete Burns

 

GEYİK KIYAĞI: 8

Geçtğimiz günlerde Kim Kardashian’a benzemek için çeşitli operasyonlara dalan bu dostumuz da bu listede olmayı hakediyor. Haberi de burada tıklayın.

Kim Kardashian