Doğanay Şalgam Suyu Hesabından Anı Yakalayan 11 Komik Paylaşım

Bir şalgam suyu hakkında ne kadar kreatif olunur ki diyorsanız yanılıyorsunuz. Doğanay Şalgam Suyu’nun Twitter hesabından atılan görseller her anımıza eşlik ederken güldürmeyi de es geçmiyor. Mars’ta şalgam üretme hedefinden, Nobel Ödülü’ne kadar uzayan yolculuğuyla işte bir şalgam suyunun komik tweetleri:

1- Süper Kahraman olarak biraz sinirli bir çocuk olsa da, Hulk da senin benim gibiymiş meğer. Şu şalgam suyunu içmezsem şuradan şuraya gidemiyorum .
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 1
2- Sporcu çocuk koşmuş koşmuş koşmuş sonra serinlemek için şalgam suyuna gitmiş. Sonra kız da demiş ki:
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 2
3- Çocukluğumuzda gazetelerin şaşı bak şaşır köşelerinde de böyle beyin yakan görüntüler olurdu. Ondandır bir nesil kayıp yetişti.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 3
4- NASA acilen toplandı, gökyüzünden yağan nesneler tanımlanamıyor diye alarm verdi. Aman aman yine göktaşı yağsın biz onu izleyelim, şalgama bulanmayalım akşam akşam.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 3
5- Yerli otomobil tartışmalarının olduğu günlerde de şalgam suyunu yerli yaparak gündemi yakalamışlar.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı
6- Aziz Sancar’ın Nobel Ödülü kazanması hepimizin göğsünü kabarttı. Markalar da hemen bu durumu tebrik ederek bu gurura ortak oldular. Ama bilin bakalım hangisinin yaptığı görsel en çok ilgi çekti.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 6
7- Merve Özbey’in gündeme damga vuran şarkısını duydunuz mu bilmiyorum ama şarkının bir yerinde “vurur yüze ifadesi, bulur seni bitanesi” diye bir kısım var. Herkes Twitter’dan böyle paylaşım yapar da şalgam suyu durur mu?
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 7
8- Caps kültürüne hakim değilseniz hemen söyleyelim, sizin yazdığınız yazının fotoğrafla alakası olması gerekmiyor. Burada da sadece sahiplenme var. King Kong’un kızı sahiplenişi gibi sahiplenirim seni ben.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı 8
9- Markayı önemli kişilerle gösterme işinde oldukça başarılılar. Sonuç olarak Godfather bile içiyorsa bizim ne haddimize aksini söylemek.
doğanay şalgam suyu facebook hesabı
10- Mars’ta su bulundu denilince biz de normal su sandık meğer şalgam suyuymuş.
doğanay şalgam suyu twitter hesabı

11- “Marty şimdi gelse Doğanay Şalgam Suyu içerdi.#BackToTheFuture” de son bombası 😀

doğanay şalgam suyu