‘Çok Zeki’ Diye Serbest Bırakılan Kızın, İlginç Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Oxford öğrencisi 24 yaşındaki kızın, bıçakladığı sevgilisi ve bir grup arkadaşıyla verdiği takvim pozları dünyada ses getirdi.

İngiltere’nin dünyaca ünlü üniversitesi Oxford’da okuyan 24 yaşındaki Lavinia Woodward’ın, bıçakladığı erkek arkadaşıyla birlikte verdiği çıplak pozlar ortaya çıktı. Woodward çok zeki olduğu için serbest bırakılmıştı.

ÇIRILÇIPLAK FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

İnternetteki çöpçatan sitelerinden birinde Cambridge mezunu Thomas Fairclough’la tanışan Woodward, üniversitenin takvim fotoğrafları için arkadaşlarıyla birlikte çırılçıplak objektif karşısına geçti.

SEVGİLİSİNİ BIÇAKLAMIŞTI

Üniversitedeki LGBT bireylere destek amacıyla çekilen karede, beş kız dört erkek vardı. Sevgilisi Fairclough’un kucağında poz veren Lavinia Woodward’ın fotoğrafları büyük ses getirdi. Oxford’da tıp öğrencisi olan genç kadın, Alkol ve uyuşturucu etkisindeyken Fairclough’u bıçaklamış, ayrıca sevgilisine laptop ve reçel kavanozu fırlatmıştı.

ÇOK ZEKİ DİYE SERBEST BIRAKILMIŞTI

Geçen hafta mahkemeye çıkan Woodward, kasten yaralama suçunu kabul etti. Sevgilisini bıçaklayan kız çok zeki olduğu için serbest bırakılmıştı. Mahkeme, tıp dergilerinde makaleleri yayınlanan ve gelecek vaat eden kalp cerrahının ceza almasının “kariyerini kötü yönde etkileyeceği için” beraat kararı verdi. Yargıç Ian Pringle, “Bu olağanüstü yetenekli genç kadının istediği mesleğe girme konusundaki uzun süredir çabaladığı kariyer hedefini önlemek çok ağır bir ceza olur” diye konuştu.

sondakika.com