Bu Yaz Tüm Erkeklerde Göreceğiniz 5 Moda Trendi

Merhaba canım okuyucu;
Yurdum erkeği moda ikonu olacak ki kışın biz kadınların UGG’larına, taytına yazın şortuna, yırtık kotuna bol bol giydirip durdu.

Gün intikam günüdür hanımlar!
Beylerin kendilerine bakmaları için kocaman bir ayna tutacağım bugün.

Sevgili beyler; bu yıl sokaklarda sizi içinde görmekten baygınlık geçirdiğimiz, sizi tek tip yapan 5 trendi açıklıyorum.

1.Bilekte kesilmiş paçalar

takım
Kışın renkli renkli çoraplarını gördüğümüz adamların şimdi kıllı bileklerini görmek pek hoş değil açıkçası. Çoğunlukla paçalar kestirilmek yerine kıvrılarak ayak bileğine getiriliyor ve tüm adamlarımız birer ikona dönüşüyor.

2.Rugan ayakkabılar

ayakkabı
Kış gitmek bilmediğinden ötürü hala sokaklarda bu rugan kardeşleri görüyoruz. Renkli kalın taban, tercihen parliament mavisi veya kırmızı.
Önemli not: Erkekler içinde “Babet çorap” diye tabir ettiğimiz çoraplar mevcut. Onları alın, onları giyin, onları sevin. Çorapsız giyiyorsunuz diye ödümüz kopuyor.

3.Saat yanı iki boncuk bileklik

kravat
Erkeğin aksesuar kullanmasına bayılan biriyim. Hele ki bileklik o kadar hoşuma gider ki adamda. Yalnız bu boncuk işi bozdu. Tespihten bozma şeyler görüyorum kollarda hiç hoş değil beyler. Bir de neden yalnızca iki adet? Neden bir veya üç değil? Bu bir örgüt kuralı mı? Deriler sarılırdı eskiden onları sarsanıza yine ^_^ Ya da şu çapalı bileklikler var onlarda güzel.

4.Saç Sakal

askı ceket
Yakışana çok yakışıyor ama olmayınca da olmuyor. Öncelikle saçı konuşalım; sanırım bu akımın öncüsü David Beckham. Fakat memleketimin her erkeği bir Beckham değil. Sakala gelecek olursak temizliğinden şüpheliyim beyler. Hijyenik durmuyor ve bence kimseye yakışmıyor.

5.Şapka

şapka
Nice adamlar kafalarını ağaçlara gömdü bu eşek kadar şapka yüzünden. Moda uğruna ya rab ne beyinler göçüyor. Beyler bizim taytlara laf edene kadar kafa tasınızın sağlığı için bir şey yapın. Hemen şimdi o şapkayı ulaşamayacağınız bir yere saklayın.