Bu Yaz Sokaklarda Kesinlikle Göreceğiniz 5 Moda Trendi

Merhaba canım okuyucu;
Bugün konumuz bu yaz sokaklarda gördüğüm bizi tek tip yapan 5 trend.

1.Kimono
kimono

Geçen yazdan beri kimonolar hayatımızda ancak bu baharla beraber atağa geçti diyebiliriz. Bu yaz modadan geri kalmak istemeyenler derhal bir adet mümkünse koca koca desenli kimono edinmeli. Japon kültürünün meraklısıyız vesselam.

2.Püskül
püskül modası

Çılgın püskül. Mayolarda, çantalarda, bluzlerde, kimonolarda, eteklerde her yerde. Benim memleketimin bohemi kendini yansıtmasın mı? Kızılayım dağıt oradan bohemime püsküllü çanta.

3.Flash Tattoo

flash-tattoo-modelleri
Sakızdan çıkan dövmelerden tek farkı janjanlı renkleri. Altın sarısı renginden midir bilmem ama uyuumcu amcam bile camına asmış. Flash tattoo bu yaz minimalist çizgilerle kızlarımızın bronz tenlerini süsleyecek. Önemli uyarı; dövmeyi yaptıktan sonra güneşlenmeyin aksi halde bir kaç güne dövmeniz çıkacak ve altından süt beyazı teniniz halkımızı selamlayacaktır. Flash Dövme örnekleri için tıklayın.

4.Araba lastiği ayakkabılar

araba lastiği ayakkabılar
Kışın hayatımıza giren bu kalın tabanlı topuklu ayakkabılar unutulmaktan çok korkmuş olacaklar ki erhal yaza uyun sağladılar. Bana araba lastiğinden başka hiçbir şeyi anımsatmamakta. Üstelik piyasada o kadar ucuz alternatifleri var ki. Moda tutkunu genç kızlarımız umarım bu ucuz lastik ayakkabılarla ayak sağlıklarını kaybetmez.

5.Mavili morlu saçlar

mor saç
Saçını bugüne kadar türlü renklere boyamış bir kadın olarak bu modayı eleştiremem. Lakin sokakta rengarenk kafalar gördükçe kendi rengime dönme isteğim günden güne artıyor. Ben yıllar önce saçımı yeşil yapmak istediğimde boya iki haftada gelmişti. Şimdi kızlar çok şanslı. Bu yaz genç kızlarımın bukalemun gibi renkten renge geçecekler. İlgisiz sevgililere şimdiden duyurulur. Kız arkadaşınızın saç rengini takip edin.