Bu Hafta Sizin Burcunuzu Neler Bekliyor? – Haftalık Burç Yorumları

Merhaba The Geyik okurları. Sitemiz için heyecanlı bir başlangıç yapıyoruz. Bu haftadan itibaren haftalık burç yorumlarıyla karşınızdayız.

burc

Haftaya güneşin Yay burcuna geçişi ile başlıyoruz. Durun heveslenmeyin! Zira bu güneş geçişi sadece Yay, Aslan ve Balık burçlarına yarıyor. Merkür/Satürn kontağı da baş belası konularımıza akılcı çözümler getirmek için kafamızı çalıştıracak belki. 14 Kasımda gerçekleşen über/süper dolunayın etkilerini de hala yaşamaya devam ederken, kadın milletiyle bu hafta hepimizin başı belada olacak sanırım. Bir yerlerde saç baş girmemeye aman dikkat edelim.

KOÇ:
Güneş artık Yay burcunda. bu 1 aylık süreçte gündeminiz, yurtdışı, uzak ırak yerler, uluslararası ilişkiler, ”UZAK” olan ne varsa sizde.
Bu hafta daha çok okuyabilir, araştırabilir, meraklı melahat modunda dolaşabilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken konu iş yerinizdeki hatun kişiler… Bu hafta kadın cinsine aman dikkat.

BOĞA:
Güneş artık Yay burcunda. bu 1 aylık süreçte gündeminiz, miraslar, başkalarına ait paralar, ver harcıyım, getir kazanıyım…
Bu hafta hayatınızda parasal anlamda önemli bir gediği kapatabilir, ihtiyacınız olan parayı kolaylıkla bulabilirsiniz.
Bu hafta tabiki sizin de dikkat etmeniz gereken figürler, kadın akrabalar belki de yanık çorap kokulu teyzeler, halalar.

İKİZLER:
Güneşin karşıt burcunuz olan Yay’a geçmesi gündeminize, ilişkiler, ortaklıklar, partnerler ve bunlarla ilgili konuları getiriyor.
Bu hafta çok ilginçtir ki ilişkisel anlamda mantıklı kararlar verme ve düzenlemeler yapma yoluna giriyorsunuz.
”Ben bu hafta neye dikkat edeceğim?” diyorsanız, yine ilişkisel anlamdaki krizlere dikkat. Sabrınız zorlanabilir.

ikizler

YENGEÇ:
Yay burcuna geçen Güneş siz minnoş Yengeçlere sağlık anlamında biraz daha dikkat etmeyi hatırlatacak. Ya da iş anlamında gelişmeler getirebilir.
Ama merak etmeyin siz anaç-babaç Yengeçler her iki konuya da çok güzel düzen tertip getiriyor olacaksınız.
Bu hafta başım ağrımasın diyorsanız, eşinizle didişmemeye, kendi doğrularınızı savunurken aile için terör estirmemeye dikkat edin.

ASLAN:
Yay’a gelen Güneş siz Aslanların aşk ve çocuklarla olan ilişkilerine göz kırpıyor olacak. Aşktan yana şansınız artıyor.
Yine bu konularla ilgili bazı düzenleme, karar verme, iyileştirme gibi konular gündeminizde olacak. Bir hobiye, biçki dikiş kursuna başlama kararı da alabilirsiniz bu hafta.
Hep güllük gülistanlık değil tabi bu hafta. Çalıştığınız yada müşteriniz olan kadın figürlere dikkat. Bu hafta mottonuz, naziklik ve kibarlık olsun.

BAŞAK:
Titiz detaycı Başak, Güneşin Yay burcuna geçmesiyle aile, yuva, taşınma tadilat gibi konularla haşır neşir olabilirsiniz.
Yeni kararlar alma, hayatınıza düzen getirme, imza gerektiren konular havada uçuşabilir.
Sizi gıcık edecek konu da, belki bir kadın figür yüzünden ilişkinizde sıkıntı yaşamanız olası. Etrafınızdaki hatunlara bu hafta dikkat.

TERAZİ:
Güneş Yay birlikteliği siz jön Terazilerin gündemine yakın çevre ve kardeşlerle ilişkileri getiriyor.
Çevrenizdeki insanlarla ilgili bir detox yapmanız size ödem yapan insanları hayatınızdan çıkarmanız olası. Sosyal medya ile ilgili işler, belki bir yazıya başlamak ve verim almak için de güzel bir hafta.
Sizin de tabiki baş belası konunuz olacak. Anne ile ilişkilere özellikle dikkat. Genel anlamda da başınıza gelen olayları abartmayın bu hafta. Be cool!

AKREP:
Güneşle Yay burcu dansı sizlere para, para, para dedirtecek. Para kazanma, biriktirme, bütçe ve yatırım gibi konulara kafa yormanız olası.
Para konularına kendinize çeki düzen getirme, mantıklı kararlar verme zamanı.
Bu hafta kadın figürlerle iletişim kazalarına, trafikte dalaşmamaya, komşu teyzeyle tartışmamaya aman dikkat. Bu hafta kadınlarla iletişimde beynimizle algılayıp, ağzımızla konuşamayacağız.

akrepburcu

YAY:
Güneşin burcunuza gelmesiyle ışıklar üzerinizde parlamaya başlıyor. Sahne 1 ay boyunca sizlerin.
Girişimlerde bulunma, yeni kararlar alma, anlaşmalar, sözleşmeler kafa yoracağınız konular arasında. Belki bu hafta zorlanacağınız bir karar da alabilirsiniz.
Gereksiz harcamalardan kaçınmanız, parasal konularda dikkat etmeniz belki de parayla ilgili bir konuda hakkınızı aramanız gerekebilir.
Kadın cinsiyle bu hafta parasal konular yüzünden aranızın açılmamasına dikkat.

OĞLAK:
Yay burcuna gelen Güneş siz Oğlakların yalnızlık ihtiyacını artıracak. Efenime söyliyim bir kabuğuma çekiliyim, bir ”leave me alone” modunuz tavan yapacak.
Sağlık konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Bunun yanısıra hatun kişilerle iletişim kazaları, kendini ifade edememe gibi sıkıntılar baş gösterebilir.
Estetiksel anlamda bir değişiklik yapmamanız, bir süre kuaförünüzün yolunu unutmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu gibi değişiklikler için bir 10 gün kadar beklemede kalınız.

KOVA:

Güneş Yay birlikteliği sizlere dostlarınızdan fayda sağlamak, destek görmek gibi etkilerle yansıyor.
Sosyal çevrenizle ilgili bazı kararlar alabilir, bazı insanlara ”get out” diyebilirsiniz. İlişkisel anlamda zorlanabilir, haketmediğiniz davranışlara maruz kalabilir, aldatılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu hafta gizli durumlarınız fora olabilir, hayat felsefenizi, bakış açınızı değiştirecek durumlar yaşabilirsiniz.

BALIK:
Güneş Yay birlikteliği siz Balıkların kariyerini parlatıyor. Kariyer durumlarına şansınız açılıyor.
Bu konularda karar alma, hedef belirleme, iş görüşmeleri yapma durumlarına balıklama dalabilirsiniz.
Olumsuz anlamda kadın dostlarınızla aranız açılabilir, çevrenizdeki insanlar hususunda bir detoks yapma yoluna gidebilirsiniz. Belkide sizler içinde ödemleri atma zamanı gelmiştir. Unutmayın ağırlık fazlaysa özgürce yüzemezsiniz.