Bu Adam Hayvan Kurtarmaktan Kendisini Alıkoyamıyor!

Steve Greig, Denver’de yaşayan normal bir insan. Ondaki sıra dışı şey ise ne türden olursa olsun hayvan kurtarma sevdası.

Şu anda çoğunlukla yaşlı 10 köpeği, Bikini adında bir domuzu, iki tavuğu, iki ördeği, iki güvercini, birkaç tane kedisi, bir tavşanı ve akvaryum balıkları ile dolu küçük bir gölü var.

Onun amacı istenmeyen hayvanları kurtarmak.

Birçok hayvanla beraber büyümüş. Ailesi ise hayvan severmiş ve bakabilecekse istediği hayvana sahip olmasına izin veriyorlarmış.

Untitled

Untitled

Bu hayvanların birçoğu yalı oldukları için hiçbir zaman istenmemişler ve barınakta da pek iyi davranılmıyormuş onlara. Fakat şimdi birlikte çok mutlular.

Untitled

Untitled

Untitled

Greig her zaman birden fazla hayvana sahip olmuş fakat bazı hayvanlarını kaybettikten sonra, özellikle sahiplenilmesi zor olan yaşlı köpekler olmak üzere sevgiye aç hayvanlara yardım etme arzusu artmış.

Untitled

Untitled

Bikini adındaki domuzcuk bunu pek umursuyor gibi görünmüyor.

Untitled

Untitled

Untitled

Barınağa tek bir amaçla gitmiş: “yuva bulması en zor” olan köpeği bulmak ve ona evini açmak. Bu nedenle Eeyoe adında kalp hırıltısı olan ve dört ayağından da sıkıntılı, 12 yaşında bir Chihuahua sahiplendi ve onu eve getirdi. Bu da diğer hayvanların gelişinin başlangıcı olmuş oldu.

Untitled

Untitled

Ve tabi sonrasında da hayatı bambaşka bir hal aldı 🙂

Untitled

Sevdasının devamını diliyor, onu kutluyor ve çocukları ile mutluluklar diliyorum <3