Bitcoin Hesabı Nasıl Açılır? Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin yatırımı yapmak ve hesap açmak herkesin merak ettiği durum haline geldi. Ülkemizde de Bitcoin yatırımları revaçta. Ancak çoğu kişi ya nasıl yapılacağını bilmiyor ya da güvenilir bir borsa bulmakta zorluk çekiyor.

Bitcoin almak için ilk önce bir bitcoin borsasında hesap açmanız gerekiyor. Paranızı ister buradaki hesapta tutabilir, isterseniz de kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz. Bitcoin borsaları hakkında olumsuz haberleri duymuşsunuzdur. Burada önemli olan gerçekte Bitcoin alımı yatırımı yaptığınız firmanın sizin için alım işlemini gerçekleştirmiş ve güvenli cüzdanında tutuyor olması gerektiğidir.

Lazio gibi büyük kulüplere sponsor olan StormGain firması da The European tarafından Yılın Kripto Para Yatırım ve Borsa Platformu olarak gösterildi. Coinmarket Cap gibi sponsorları olan firmanın borsasından yararlanabilsiniz.

Borsaya 100 dolar yatırarak coin alım işlemi yaptığınızda 25 dolar da ekstra olarak hediye kazanıyorsunuz. Bu fırsattan yararlanmak için buraya tıklayarak üye olmanız yeterli.

Bunun kesinlikle bir yatırım tavsiyesi olmadığını ve piyasada yer alan tahminleri kendi gözlemlerinizle karşılaştırmanız gerektiğini belirtmek isteriz.

https://go.stormgain.app/visit/?bta=113506&nci=13150

ilandır.