Bigo Live’da Yayın Açtığını Muhtemelen Bilmediğiniz Ünlüler

Ünlülerin sık sık hayranları ile buluştuğu Bigo Live’da şimdiye kadar hangi ünlülerin yayın açtığını hiç merak ettiniz mi? Biz ettik ve hepsini bir araya getirdik!

İrem Derici

İrem Derici pandemide hayranlarını yalnız bırakmamak ve Bigo eğlencesine dahil olmak için Bigo Live’da yayınlar açmıştı. Kahkaha dolu anlara tanık olduğumuz bu yayınlarda İrem Derici, lisede rap şarkıları yazmasından diyetinde kaç kilo verdiğine kadar birçok konuyu sevenleri ile konuşmuştu.

Serdar Ortaç

Sultan kıyafeti ile viral olan Serdar Ortaç, Bigo tarihi rekorunu kırarak gündemde uzun süre kalmayı başarmıştı. Binlerce seveninin onu hediyelere boğduğu canlı yayınlarında güzel gülüşü ile hayranlarını mest eden Serdar Ortaç, Bigo Live hayranı olan ünlülerden bir tanesi.

Mehmet Ali Erbil

Sınırları olmayan Mehmet Ali Erbil’i Bigo Live gibi özgür bir canlı yayın platformunda görmek her Mehmet Ali Erbil hayranının hayaliydi, bu hayal gerçek oldu! Çılgın hareketleri ve dobra sözleri ile gündemde sık sık yer edinen Mehmet Ali Erbil Bigo Live’da da çıldırmadan duramadı!

Emre Yücelen

Sık sık ses analizi içerikleri paylaşan ve şan kelimesini duyduğumuz gibi aklımıza gelen ilk isim olan Emre Yücelen de Bigo’da unutulmaz anlar yaşadı ve yaşattı. Hatta kısa süre önce Bigo Live özelinde gerçekleştirilmiş “Ses Ver Bigo” yarışması kazananına stüdyosunda kayıt alma fırsatını sunmuştu. Buradan güzel sesli genci tekrardan tebrik ediyor, Bigo’da keşfedilecek yeteneklere örnek olmasını diliyoruz. ?

Arda Kural

Twitter başta olmak üzere çoğu sosyal medya mecrasında sık sık fotoğraflarını gördüğünüz Arda Kural da Bigo’da yayın açmayı severdi. Gerek PK attığı yayınlar gerek hayat görüşü ve felsefesi ile izleyicilerini aydınlattığı anlar ile hafızalara kazındı. Artık akıllara “hafızalara kazınmanın yeni yolu televizyon değil de Bigo mu oluyor?” sorusunu getirmeden edemiyoruz.

Tanju Çolak

“Türk Futbol Tarihinin En Golcü Futbolcusu” ünvanı ile tarihe ve gönüllere ismini kazımış Tanju Çolak Bigo Live’da ki hayranlarını unutmadı. Bigo Live üzerinden yayınlar açarak bir gol de kalbimize atmayı başardı.

Ümit Karan

Rövaşata golleri ile gönüllere taht kuran eski milli futbolcu Ümit Karan kısa süre önce Survivor yarışmasında yer almıştı. Yarışma ile ekranlarda görüp hasret gideren hayranları Bigo’da da Karan’ı yalnız bırakmadı.

Taner Tolga Tarlacı

Survivor ile ünlü olan Taner Tolga Tarlacı; alışılmadık karakteri, çılgın hareketleri ve açık sözlülüğü ile kiminin kendisinden nefret etmesine kiminin ise kendisine hayran olmasına neden olmuştu. Survivor ile yetinmeyerek Bigo Live ile ününe ün katmayı hedefleyen Taner Tolga Tarlacı, uzun süren soluksuz yayınları ile sevenlerini eğlendirmişti.

Ajdar Anık

Meşhur “Çikita Muz” şarkısı ile uzun süre gündem olmalı başarmış dünya starı Ajdar, Bigo Live’da yaptığı dobra yayınları ve diğer ünlüler ile attığı PK’lar ile kendinden söz ettirmeyi yine başarmıştı.

BIGO LIVE NEDİR?

Birbirinden ünlü isimlerin açtığı yayınlarla adından sıkça söz ettiren dünyaca ünlü canlı yayın uygulaması Bigo Live; içerik üreticileriyle, izleyicileri gerçek zamanlı olarak buluşturan bir platform. Yayınlardaki yüksek görüntü kalitesi ve eğlenceli yayın konseptleri ile birçok yayıncının ilk uğradığı platform olma görevini görüyor. Dans, müzik, eğlence, taklit gibi çeşitli kategorilerdeki içerikleriyle her yaş grubundan kişilerin kullandığı bir sosyal medya platformu olarak en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Özellikle son dönemde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Bigo Live, herkes için eğlence sunan bir uygulama.

“Sponsorlu”