Avengers’ın En Zayıf Halkası Hawkeye Kaç Kişiyi Öldürdü?

Hawkeye çizgi romanlarda olmasa da, Marvel Sinematik Evreni’nde Avengers’ın en zayıf üyesi diyebiliriz. Peki Clint Barton şimdiye kadar kaç kişiyi öldürmüş olabilir?

Jeremy Renner’ın hayat verdiği Hawkeye son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Bunun en önemli nedeni onu Avengers Infinity War’da görmememiz. Hatta onun Avengers 4’te önemli bir rol üstleneceğinin ifade edilmesi. Bu sebeple Clint Barton giderek gizemli bir karaktere dönüşmeye başladı. Fakat pek çok MCU izleyicisi onu ok ve yayla mücadele eden zayıf bir karakter olarak görüyoruz. Hawkeye’ın Avengers 4’te nasıl bir fark yaratacağı konuşuluyor. Bu süreçte Marvel hayranı hazırladığı videoyla Hawkeye’ın şimdiye kadar kaç kişiyi öldürdüğünü gözler önüne seriyor.

Matt Solazzo tarafından hazırlanan videoda Hawkeye’ın net olarak 20 kişiyi öldürdüğünü buna ek olarak da 26 kişiyi öldürdüğünü tahmin ettiğini görüyoruz. Bu da toplamda 46 kişiyi öldürmüş olabileceği anlamına geliyor. Hawkeye’ın kariyerinin Thor ve The Avengers’tan öncesine dayandığını düşünürsek bu sayının çok daha yüksek olduğunu tahmin etmek zor değil!

Haberimizde kaynak aldığımız “Hawkeye kaç kişiyi öldürdü?” videosunu hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz!

Billur Dalak www.saklikumanda.com