Şarkıcı Berkay Şahin Aylık 1000 Lira Kazanıyormuş

Hürriyet gazetesinden Fırat Alkaç, Arda Turan ve Berkay Şahin’in davasını takip ediyor. Olay çok magazinel olduğu için pek yorum yapmıyoruz.

Aşağıda ufak bir bölümü yayınlayalım merak dinsin. FAKAT BİZİM İÇİN CİDDİ OLAN BİR BEYAN VAR ORTADA.

Kimlik tespitinde Berkay Şahin bakın ne demiş.

Kimlik tespitinde Arda Turan, “Profesyonel sporcuyum. Aylık gelirim 300 bin Euro” dedi. Berkay ise, “Şarkıcıyım aylık gelirim bin lira” diye konuştu.

EL İNSAF O ZAMAN GİR NORMAL BİR İŞE ÇALIŞ BE BERKAY.
Asgari ücret brüt 2.558,40 TL, net 2.020,90 TL

EL İNSAF…
Umarız Maliye de bu olayı duymuştur. Ya da yardım kuruluşları duymuştur da yardım eder…

Dava Hakkında…
“ÖZÜR DİLEYECEK”
Berkay savunmasına, “Arda Turan hatasını kabul edecek özür dileyecek” şeklinde konuştu. “Kendisi yeni baba oldu, ben çocuğundan bir saat bile ayrı kalmasını istemem” diyen Berkay, “Yaptığı terbiyesizliği kabul edecek” ifadesini kullandı.

“SİLAHI EVDEN ALMADIM, ARABADAYDI”
Berkay Şahin’in avukatı Arda Turan’a “Bir çiçek yerine neden silahla gittiniz?” diye sordu. Arda Turan ise ” Haklısınız. Silahla gitmem doğru değildi. Sabah saat 05.00’dı. Samimiyeti göstermek için öyle yaptım aile hassas bir konu benim için. Silahı evden almadım, arabadaydı. Özel bir çaba yoktu, silahı almak için” diye cevap verdi.
Bu arada Berkay olay gecesi Arda Turan’ın ensesini nasıl tuttuğunu özel güvenlik görevlisi üzerinde gösterdi.

“DAVAYA KONU SÖZLERİ ÖZLEM’E SÖYLEMEDİM”
Arda Turan ise “Hiçbir suçlamayı kabul etmiyorum. Berkay’ın eşi ve ailesiyle ilgili böyle bir şeyin içinde olmadım. Konuşma sırasında Berkay bana ’y…’ dedi şikayetçiyim. Davaya konu sözleri Özlem’e söylemedim” dedi.