Alişan ve Eda Erol Ayrıldı. Sosyal Medyada Çok Konuşulan Çift Nişan Attı

Alişan ve Eda Erol Ayrıldı Mı?

Alişan ile nişanlısı Eda Erol ayrılık kararı aldıklarını doğruladılar. Hem Eda Erol hem de Alişan sosyal medyadan nişanlılıklarının bittiğini, evlenmeyeceklerini ve bunun medeni iki insan gibi karar verilmiş bir şey olduğunu aktardılar.


Alişan’ın nişanlısı Eda Erol, dün sabah saatlerinde Instagram’da “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık. Her şey için çok teşekkür ederim” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Eda Erol ile nişan attığını doğrulayan Alişan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağ olsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs ya da karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.