iPhone Fotoğraflarıyla Instagram’dan Para Kazanan Ev Hanımının Başarı Hikayesi

Youtube’dan para kazanmak, Twitter’dan para kazanmak hatta daha adını bile bilmediğiniz sitelerden para kazanmak çok zor bir iş değil artık. Ama bu annenin fotoğraflarına gerçekten hayranlık duyacaksınız ve bu fotoğraflarla para kazanmış olmasını yadırgamayacaksınız.

Ali Jardine iki çocuğu olan bir ev hanımı, Instagram’a göre ise fenomen! 515 bin takipçisi var. Peki bu takipçileri nasıl kazandı, hemen söyleyelim çocuklarının sürreal fotoğrafları ile örnek vermek gerekirse.
Ali Jardine Foto

Ali Jardine önce iPhone’u ile çocuklarının fotoğraflarını çekiyor. Sonra Tiny Planets, Juxtaposer, VSCO, Image Blender, Mextures ve Pro HDR gibi fotoğraf uygulamaları yardımıyla fotoğrafları bu hale getiriyor.

İnstagram fotoğraflar

Peki Ali Jardine bu fotoğraflarla nasıl para kazandı derseniz, öncelikli olarak markalara özel içerikler hazırlayarak yani yaptıklarının benzerlerini markalara da yaparak, markaların özel etkinliklerine katılarak ve markanın fotoğraflarını 500.000’den fazla takipçisiyle paylaşarak. Kimler reklam verdi bu ev hanımına derseniz; Samsung ve National Geographic gibi dünya ünlüsü marka ve kanallar başı çekiyor.

sürreal

Doğa fotoğrafları ile iki çocuğunun fotoğraflarının karışımından böylesine güzel fotoğraflar elde eden annenin size ilham vermesi dileğiyle. Ali Jardine’i instagramda takip etmek için https://instagram.com/alijardine/

ali jardine

Ali Jardine Instagram Fotoğrafları

Instagram ünlü

Bizim en çok beğendiğimiz çalışmalarından biri ise :

instagram ünlüler