Ailesinin Biriktirdiği 1060 Doları Kağıt Öğütücüde Parça Pinçik Eden Çocuk

2 Yaşındaki Çocuk, Babasının Maç İçin Biriktirdiği 1060 Doları Doğradı

ABD’nde bir çocuk, babasının tuttuğu takımın kombine biletini almak için biriktirdiği tam bin 60 doları evlerindeki kağıt öğütme makinesinde doğradı….. .Aile, doğranmış paraları ABD Hazine Bakanlığına göndermesi halinde paranın tamamını ya da bir kısmını alabilir.

ABD’nin Utah eyaletinde 2 yaşındaki bir çocuk, babasının kombine bilet için biriktirdiği 1060 doları evlerindeki kağıt öğütme makinesinde doğradı. Aile, doğranmış paraları ABD Hazine Bakanlığına göndermesi halinde 3 yıl içinde paranın tamamını ya da bir kısmı alabilir.

ANNE, PARAYI KAĞIT ÖĞÜTME MAKİNESİNDE BULDU

Çocuğun annesi Jackie Belnap, oğlunun kendisine kağıt doğrarken yardım etmeyi çok sevdiğini hatırlayarak evrak imha makinesine baktı. Anne, doğranmış bin 60 doları görünce fotoğrafı Twitter’da paylaştı.

Belnap olayı Twitter’dan paylaşırken, “Eşimle birlikte @Utah_Football biletleri için para biriktiriyorduk. Dün anneme vermek için parayı toparladık…Eşim kağıt öğütme makinesine bakana kadar zarfı hiçbir yerde bulamadık. Evet. 2 yaşındaki çocuk 1060 doları öğüttü.” dedi.


”NE YAPACAĞIMIZI BİLEMEDİK”

Jackee Belnap, “İlk başta ne yapacağımızı bilemedik. Öylece kaldık. Ama sonra bunun güzel bir düğün anısı olacağını düşündük.” dedi.

Babanın Utah Üniversitesi’nin Amerikan futbolu karşılaşmaları için uzun bir zamandır bu parayı biriktirdiği öğrenildi.

PARAYI GERİ ALABİLECEKLER

Ailenin doğranmış paraları Hazine Bakanlığı’na göndermesi halinde 3 yıl içinde 1060 doların tamamını ya da bir kısmını geri alabileceği belirtiliyor.