Adgager, GAG Token’ı Bitexen’de Ön Satışa Sunuyor

Türkiye startup sisteminin önemli firmalarından Adgager, topluluğu tarafından uzun yıllardır kullanılan para birimi GAG’ı token olarak 5 Mart 2024, 13:00’da Bitexen üzerinden önsatışa sunuyor. Bu adımla araştırma şirketi Adgager, araştırma dünyasını tamamen değiştirmeyi hedeflerken, yatırımcılarına yeni bir fırsat sunduğunu dile getiriyor.

Adgager kurucusu Umut Vural, şirketin kurumsal yapısı ve çevikliğini, GAG Token’ın potansiyelini her zamankinden daha cazip hale getirdiğini syölüyor. GAG Token, Adgager ekosisteminin merkezinde yer alarak, araştırma projeleri, reklam performansı ölçümleri ve pazar analizleri gibi birçok alanda yeni çözümlerin önemli bir parçası olacak.

Umut Vural verdiği demeçte; “Bu yeni kripto para birimi, Adgager’ın sıradışı başarısını ve sürekli gelişen yapısını yansıtarak, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirme ve uzun vadeli kazanç elde etme şansını artırıyor. Adgager ekibinin GAG Token’ın piyasaya sürülmesiyle, araştırma sektöründe dijital dönüşümün hız kazanacağına ve yeni fırsatlarla dolu bir geleceğin kapılarının aralanacağına inancım tam.

Araştırmanın yeni boyutu: Adgager

Yerli girişim Adgager, araştırma dünyasına benzersiz çözümler sunarak geleneksel sınırları aşan bir yenilikçi bir girişimdir. Adgager, işletmelerin pazar araştırma maliyetlerini azaltmak, araştırma süreçlerini hızlandırmak ve daha değerli içgörüler elde etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Platform, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak araştırma projelerini Adgager ile yönetiyor. Yeni ürünleri AdQ ile beraber reklam filmlerinin performansını ve etkisini ölçerken, AdTeams ile markaların hedef kitlesiyle anında etkileşim kurmasını ve nitelikli içgörüler elde etmesini sağlar. Bu yenilikçi yaklaşımıyla Adgager, araştırma sektöründe bir devrim başlatırken, işletmelere rekabet avantajı kazandırıyor.

Detaylı incelemek için: Bitexen’deki GAG Token sayfasına gitmek için tıklayın.