3 Farklı Rolde 3 Ayrı Programa Çıkan Adam, İzleyicinin Dikkatinden Kaçmadı

Turan Yener adlı adam izdivaç programından, çocuğunu aramak için kayıpların bulunduğu programlara kadar hepsine çıktı. Yener, izleyicinin dikkatinden kaçmayınca RTÜK’e şikayet yağdı.

Kimi zaman damat adayı, kimi zaman bir olayın tanığı kimi zaman da görüşmediği çocuklarını aramak için ekranlara çıkan Turan Yener, izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

KANAL KANAL GEZİYOR

Turan Yener, 28 Mart 2017 tarihinde ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılarak Sevinç adında bir kadına talip oldu. Ardından, Serap Paköz’ ün TV8 kanalında sunduğu Gerçeğin Peşinde programına katılan Turan Yener, bu kez izleyenlerin karşısına cinayet itirafçısı olarak çıktı. Hatta yaptığı itiraf üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

BU SEFER DE GÖRMEDİĞİ ÇOCUKLARINI ARIYOR

Turan Yener, son olarak geçtiğimiz günlerde bir kanaldaki barıştırma programına konuk oldu. Bu kez Turan Yener, 18 yıldır çocuklarını görmeyen bir baba olarak ekrandaydı.

RTÜK’E ŞİKAYET YAĞDI

3 farklı kanalda ve farklı formattaki programlara katılan adam, hepsinde farklı bir olayın kahramanıydı. Durumu fark eden izleyiciler RTÜK’e şikayet yağdırdı.

sondakika.com