17 Kadından 22 Çocuğu Var, Bunu İyilik İçin Yapıyor Ama Arada Başına Bela Almış

İnsanlara yardım etmenin çok çeşitli yolları var ama kahramanımız sizin alışık olmadığınız bir yöntem seçmiş. 22 tane çocuğa babalık ediyor şu an. Hem aklınıza geldiği gibi hem de ilk anda düşünmediğiniz gibi bu çocuklara sahip olmuş. Buyrun baba gibi babanın hikayesi:

Amerika Birleşik Devletleri’nde sperm bankasına para vermek istemeyen ve çocuk sahibi olmak isteyen kadınların alternatifi Ari Nagel adlı bir öğretim üyesi. Nagel’in eşinden 3, spermini verdiği kadınlardan ise 19 çocuğu var.

Ari Nagel, kendisini adeta baba olmaya adamış durumda. Ancak bunu bir aile kurmak yerine çocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen çiftlere ya da tek başına yaşayan kadınlara spermlerini bağışlayarak yapıyor.

Kadınlar da sperm bankasına binlerce dolar ödemek yerine spermlerini ücretsiz veren Nagel’i tercih ediyor. Zaman zaman çocuk sahibi olmak isteyen kadınlarla cinsel ilişkiye giren Nagel, çoğu zaman kadınlara sadece spermlerini veriyor.
ari

8 yıl önce bir kadın arkadaşı için sperm donörü olan Nagel, daha sonra başka kadınlarla buna devam etmiş.

Nagel’in ünü internet üzerinden yayılmış ve birçok kadın kendisinden çocuklarının babası olmasını istemiş. Nagel’in sperm donörlüğüyle 17 kadından 22 çocuğu var. Ve bunlar genelde siyahi kadınlar.

cocuk

Nagel bu işten para kazanmadığı gibi bazı kadınların, çocuğun masrafları için kendisini dava etmesi sonucu ödeme yapmak zorunda kalmış.

k:t24