1.3 Milyon Takipçili Vegan Fenomen, Balık Yerken Yakalandı

Sosyal medyanın insanları kısa sürede ünlü yapmasından dolayı çevremizde çok sayıda fenomen türedi. Bu fenomen ise tam 1.3 milyon takipçiye sahip ve VEGAN olması ile biliniyordu. Du diyoruz çünkü balık yerken videosunu çektiler.

Yovana Mendoza Ayres oldukça güzel vegan tarifler veren bir blogger ve youtuber dostumuz. Instagramı ise ondan vegan tarifler bekleyen insanlarla dolu.

Vegan hayata 6 yıl önce başlamıştı ve geçen sene de 25 gün boyunca sadece su içerek bir diyet daha yapmıştı. Bu su diyeti onun arınma için yaptığı ve zaten vegan beslenme ile düzene soktuğu vücudunu iyice temizlediği bir diyet olarak epey ünlenmişti.

Yani her şey onun için muhteşem gidiyordu. İnsanlar onu en ünlü veganlardan biri olarak tanıyor ve o da vegan ürünlerden para kazanıyordu.


Taaaaa kiiii bu videoda onun balık yediği görülene kadar.

Sonrasında durumu toparlamak için böyle bir video da çekti ve neler çektiğini anlattı. İki yıldır düzenli adet göremediğinden vs bahsetti ama insanlar bunların bahane olduğunu sosyal medyada diğer insanlara sunduğu hayatı yaşamadığını söylediler.

Sitesinde hala vegan diyetler için 99 dolar gibi paralar istiyor. Bu nedenle insanlar onun bu bahanelerini pek yemiş gibi görünmüyor. Ve sosyal medyada eleştiriler çoğunlukta.

Yani her gösterilenene inanmamak lazım.