Wings For Life ile 3 Mayıs’ta Omurilik Araştırmalarına Destek Olmak İçin Koşuyoruz

2004 yılından beri koşuyorlar…
Hem de iyilik için.. Üstelik bu yarışta bitiş çizgisi de yok.

3 MAYIS 2020’de de İZMİR, ANKARA, BELGRAD ORMANI ve CADDEBOSTAN’ın da dahil olduğu çok sayıda şehir ve ülkede koşu yapılacak. Amerika’dan Okyanusya’ya, Avrupa’dan Afrika’ya Wings for Life World Run’da dünyanın her yerinden katılımcılar aynı anda yarışa başlayacak. Türkiye saati ile 14:00’da.

Wings For Life World Run’a katılım ücretlerinin tamamı omurilik araştırmaları ve klinik deneyler için kullanılıyor.

Yarış Formatı:

Wings for Life World Run’da dünyanın her yerindeki bütün katılımcılar aynı anda başlar. Profesyonel bir koşucu, eğlence için koşan ya da koşmaya yeni başlayan biri olman fark etmez, çünkü bu yarışta bitiş çizgisi yoktur. Yarış başlangıcından 30 dakika sonra yola çıkan Yakalama Aracı birer birer koşucaları geçer ve bitiş çizgisini belirler.

Nasıl giyinmek lazım, ekip mi olmak lazım?
Yarışta profesyonel bir koşucu olarak mı, eğlence için koşan biri olarak mı yer alacaksın? Tekerlekli sandalye ile mi katılıyorsun? Eğlenceli bir kostüm ile ortama renk katmanın mı peşindesin yoksa Yakalama Aracını ciddi biçimde zorlamayı mı amaçlıyorsun? Hepsi bizim için mükemmel! Wings for Life World Run’ın kapıları herkese açık! Birlikte, koşamayanlar için koşuyoruz.

ÖNEMLİ NOT EĞER SİZE YAKIN BİR PARKUR YOKSA UYGULAMA İLE DİLEDİĞİNİZ YERDE KOŞABİLİYORSUNUZ.
ÖNEMLİ OLAN NEREDE DEĞİL NE İÇİN KOŞTUĞUNUZ 😉

Başvurular ve daha fazla detay için tıklayın…