Connect with us

SOSYAL MEDYA

Taksitini Ödediği Televizyonu Çalınan Adam Yeni Televizyonunu Nereye Gitse Yanında Götürüyor

Taksitini ödediği televizyonu çaldırıp yenisini almak zorunda kalan Görkem Güleri, yeni televizyonunu çaldırma endişesiyle bir an olsun yanından ayırmıyor.

Geçtiğimiz yıl yaşanan hırsızlık olayı sonrası mecburen yeni bir LCD yeni bir televizyon daha alan Görkem Güleri, bu kez eşeğini sağlam kazığa bağlıyor. Hırsızlardan bir kere dili yanan genç adam, hırsızlara kaptırma endişesi nedeniyle yeni televizyonunu nereye gitse yanında yanında götürüyor.

Yaz tatili için İzmir, Manisa ve Safranbolu gezisine çıkan genç adam yeni aldığı televizyonu arabasında yanına koyup emniyet kemeriyle bağlıyor ve gezdiği tüm mekanlarda televizyonu kucağında taşıyor.

“Yeni televizyon aldığımda bir daha tatile çıkarsam kesinlikle yanıma alacağım demiştim. Evden çıkarken arkamı döndüm televizyona baktım içim gidiyor, bırakamıyorum. Kaptım televizyonu duvardan çıktım. Bir elimde kız arkadaşım, bir elimde televizyon otogardayız. Kendi kendime yanımdan ayırmayacağımı söyledim, her gittiğim yerde de fotoğraf çekilmeye başladım” diyen Güleri, gelen tepkilerinden kaçınmak adına insanlara tez hazırladığını söylediğini de belirtti.

İşte Güleri’nin televizyonu ile yaptığı sosyal medya paylaşımları;

Oy ver

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükselişe Geçenler

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…