in , ,

İnsafsızca Barınağın Önüne Yavruları İle Terk Edilen Pitbull’un Mutlu Sonu

Geçen Cuma günü, California’da Sacramento SPCA (SSPCA) çalışanları işe vardıklarında beklenmedik bir görüntü ile karşılaştılar. Barınağın önünde yavruları ile beraber bir anne pitbull duruyordu.

980x
Anne pitbull bağlı değildi ve önüne ne yiyecek ne de su bırakılmıştı. Buna rağmen, belirsiz bir zaman aralığı boyunca (barınaktakilerin tahmini ile tüm gece), birkaç günlük olduğu tahmin edilen yenidoğan yavrularının yanından hiç ayrılmamıştı.

980x

Sarah Varanini, barınağa nasıl geldiklerini bilmediklerini söylüyor.

980x
“Kanaması olmasına rağmen, normalde görülen doğum sonrası kanaması yoktu bu nedenle başka bir yerde doğum yaptığını ve kısa bir zaman sonra da barınağa terk edildiğini düşünüyoruz” diyor Sarah.

980x

Normalde bu kadar büyük bir aile için koruyucu aile bulunmasının zor olduğunu fakat bu anne ve yavruların, Pazartesi günü istekli bir koruyucu baba tarafından alınarak  geçici bir eve gidebildiklerini söylüyor Sarah.

980x

Görünüşe göre yeni misafirleri geldiklerinden beri onların fotoğraflarını Snapchatte yayınlamaktan kendini alamıyor bu şeker baba 🙂

980x   980x

Anne pitbullun yaklaşık bir yaşında olduğu tahmin ediliyor ve geldiğinden beri hem SSPCA görevlilerine hem de şimdiki koruyucu babasına karşı inanılmaz derecede tatlı davranıyormuş.

Ayrıca yabancılara hiçbir problem çıkarttırmadan bebeklerini ellemelerine izin veriyormuş.

980x   980x

Burnunda bile sevgi simgesi kalp belirmiş o kadar tatlı yani <3

Ailenin, yavrular anneden ayrılıp kalıcı yuva aranmasına başlanmasına kadar yani 2 ay gibi bir süre boyuncu koruyuculuk yapacağı bekleniyor.

980x   980x

Yavrularına çok bağlı bir anne pitbullumuz bu, terk edildiklerinde bir dakika bile yanlarından ayrılmamış. Umarız kendileri gibi tatlı yuvaları olur hepsinin <3

Eğer California veya yakınlarında yaşıyorsanız ve bu miniklerden birini sahiplenmek isterseniz, buraya tıklayın ve sürecin nasıl işlediğine dair bir göz atın 🙂