Genç Yaşta Kaybettiğimiz İki Eğitim Fidanı İçin Bir Orman

Belki de haberlerde denk gelmişsinizdir Zişan ve Mustafa’nın hikayesine trafik canavarları bu güzel insanları aramızdan almışlardı. Dostları da onlar için bir kampanya düzenlemişler. The Geyik olarak bize de desteklemek düşer. Zaten 7 bin TL bulmuşlar hedeflerine az kalmış, yardımcı olalım.
iki fidan için bir orman

Zişan ve Mustafa 2009’da Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldular ve yolları tekrar ODTÜ Eğitim Fakültesi’nde kesişti. Mustafa, Matematik Eğitimi dalında, Zişan ise İlköğretim – Erken Çocuk Eğitimi dalında araştırma görevlisiydi. 2 yıl önce hayatlarını birleştirmeye karar verdiler. Parlak bir akademik kariyerleri vardı ve kısa bir süre sonra kazandıkları TÜBİTAK Doktora Sırası Araştırma Bursu ile Amerika’ya gideceklerdi. Ne yazık ki; öğrenmek, öğretmek, araştırmak ve ülkesine katkı sağlamak hayalleriyle dolu bu iki güzel insanı, 31 Temmuz günü geçirdikleri talihsiz trafik kazasında kaybettik.

Onlar geleceği aydınlatmak istiyorlardı, biz de onların anısına geleceğimizi güzelleştirebilecek bir hayal kurduk. 2.000 fidana karşılık 12.000 TL bağış topladığımızda, TEMA Vakfı ile birlikte Mustafa ve Zişan adına bir hatıra ormanına hayat verebileceğiz.

Eğitime hayatlarını adamış iki genç fidanın, Zişan ve Mustafa’nın anısına bir orman kurma hayalimize gelin siz de ortak olun! Aşağıdaki hesap bilgilerine bağışta bulunarak hatıra ormanı kampanyamıza destek olabilirsiniz.

İş Bankası Levent Şubesi – TEMA Vakfı
Hesap Adı: Hatıra Ormanı 4
IBAN: TR47 0006 4000 0011 0351 3174 49

Bağış kampanyası ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa aşağıdaki adresten bize ulaşabilirsiniz:
[email protected]

https://www.facebook.com/ZisanMustafaHatiraOrmani