in

KIZGINKIZGIN BEĞENDİMBEĞENDİM ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Erkekleri kırbaçlayarak bir servet kazandı

10 yıldır dominatriks olarak çalışan genç kadın, erkeklere işkence ederek nasıl bir servet kazandığını anlattı

Bir kadın, erkeklere işkence ederek nasıl 250 bin pound (1 milyon 156 bin lira) kazandığını anlattı. 31 yaşındaki dominatriks Ari Mactans, işi gereği erkekleri kırbaçlayarak saatte 175 pound (809 lira) kazanıyor ve bu şekilde insanların evliliklerini kurtardığını iddia ediyor.

Ari çılgın işini şöyle anlattı:

“Her zaman açık fikirli ve fetişlere açık olmuşumdur. Erkeklerin onlara bağırmam ve kırbaçlamam için para ödemeye hazır olduklarını keşfedince hayalimdeki işi buldum. Bazı müşterilerim evliliklerini kurtardığım için bana teşekkür ediyor. Fantazilerini, fetişlerini veya tuhaflıklarını dışa vurmak istiyorlar ancak partnerleriyle bunu yapamıyorlar.”

KIRBAÇLAMAK GÜÇLÜ HİSSETTİRİYOR!

Ergenlik döneminde gotik ortamlara, fetiş kulüplerine gitmekten hoşlanan Ari, 19 yaşındayken ilk dominatriks deneyimini yaşadı. Bir adamın ona yaklaşıp onu kırbaçlamasını istediğini söyleyen Ari, “İlk başta hafifçe vurdum ancak hoşuna gittiğini gördükçe daha sert vurmaya başladım.” diyor. Her kırbaçta kendini daha da güçlü hissettiğini ekliyor.

Ari’nin bu ilgisi yıllar içinde devam etti. 25 yaşına geldiğinde kendi internet sitesini kurarak tam zamanlı dominatriks oldu. Dört yıldır bir sevgilisi olan genç kadın, müşterilerine korkutmak, güreş ve ayakla çiğneme servisleri veriyor ancak daha önce hiçbiriyle cinsel ilişki yaşamamış. Erkek arkadaşı da yaptığı işi destekliyor.

Ari, dominatrikslik yaparak son 10 yılda 250 bin pound kazandı ve “Grinin Elli Tonu” filminden sonra müşterilerinin daha da arttığını, başka fanteziler istediklerini söylüyor.

Posta