in

KIZGINKIZGIN ÇOK KOMİKÇOK KOMİK BEĞENDİMBEĞENDİM DUYGULUDUYGULU ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ

Candan Kardeşler, Eser Yenenler ve Murat Boz’dan İhanet Haberlerine Açıklama

Geçtiğimiz günlerde Murat Boz ve Eser Yenenler ile La Boom’da buluşup ardından hep beraber Eser Yenenler’in Levazım’daki villasına giden Nihal-Bahar Candan kardeşler, aldatma haberleri üzerine nihayet bir açıklama yaptı.

Bahar Candan açıklamasında Justin Bieber hayranı olduğunu ve hiçbir Türk erkeğinin elini tutmadığını belirtti.
“O gece ablam ve arkadaşım Nazlı ile dondurma yemeye gitmiştik ama söylenenler çok ağır” diye de ekledi.
“Onlar bizim abilerimiz.” diyen Bahar akademisyen olan ailesinin bu durumdan zarar gördüğünü düşünüyor.
Nihal-Bahar Candan kardeşler kendilerinin ayrılık sebebi olarak gösterilmesini “Biz değil,sebebi sizsiniz” diyerek yanıtladı.

Eser Yenenler ise söylentiler karşısında ciddiyetini koruyamadı “Yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı. Yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlarım. İbo evlenmek üzere, Oğuzhan ikinci yılını devirdi.” dedi “Bir de villa kiralık.” diye de ekledi. Açıklamalarıyla yüzümüzü güldürdü ancak soru işaretlerini silebildi mi bilemiyorum 🙂

Murat Boz da ihanet iddiasında ki diğer kahramanlar gibi söylentileri yalanladı. Sevgilisi Aslı Enver’le ihanet yüzünden ayrıldıkları sorularına ise gülerek, “Evimiz, yerimiz belli. Her şey tamamen abartı ve kurgu. Öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

Dün akşam doğum günü ile ilgili dizi setinden fotoğraf paylaşan Aslı Enver’e sevgilisi Murat Boz’dan hiçbir tebrik ve yorum gelmemesi de gözlerden kaçmadı, kafalardaki soru işaretlerini de çoğalttı.