in

ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ KIZGINKIZGIN BEĞENDİMBEĞENDİM ÇOK KOMİKÇOK KOMİK DUYGULUDUYGULU

Bunu Okuduktan Sonra Tuvalet Kağıdı Sermeyi Bırakacaksınız

Evin o sıcak tuvaletinde elinizde telefonla dakikalarca oturabilirsiniz. Belki de hayatınızda sizi en mutlu eden yer orası. Ne bir kimse var ne de yapacak işiniz. Sakin sakin tuvaletin keyfini çıkarıyorsunuz. Ama bu iş her zaman öyle olmuyor. Bazen dünyanın en pis yerinde tuvalete girmek zorunda kalıyorsunuz. Yapsanız bir tülü yapmasanız bir türlü. Kendinizce bir çözüm buluyorsunuz ki bizler de emin olun benzer çözümlere sığınıyorduk.
tuvalet

Ama yapılan çalışmalar bu durumun aslında absürt olduğunu oraya çıkardı. Tuvalet oturakları hem şekil hem de yapı olarak bakteri tutmamak üzere planlanmış.
tuvaletkaigdi

Tuvalette bakteri tutmak üzere tasarlanmış olan tek eşya ise tuvalet kağıdı. Amacı o bakterileri tutmak. Hem de havada uçuşanları bile. Yani kendimizi korumak için tuvalet kağıdı sererken aslında bir bakıma da kendimizi riske atıyoruz. Bunu okuduktan sonra muhtemelen başka bir yol aramanız gerekecek.

Yine de tüm bunlara rağmen ben bakteride değilim, ben ıslak olmasın başkasının değdiği yere değmeyim diye tuvalet kağıdı kullanıyorsanız üzülerek söylüyorum ki ne sererseniz serin ev gibisi yok.