in

Bu Haber Kredisi Olanları İlgilendiriyor Linkine Tıklarken Düşünülen 8 Şey

1. Dosya masraflarıyla ilgili bir haber var!

kredi

Bir vatandaş dava açtı, emsal oldu… Bize de bir şeyler olur mu? Dava açsak mı? Off bir de dava masrafı… Gibi düşüncelerle tıkladığımız haberler, haberlerimiz.

2. Muhtemelen beni ilgilendirmiyordur, ama yine de tıklayalım.

Ekran Resmi 2016-02-25 18.28.33

Milyonlarca kredisi olan insan var, bu haber gerçekten beni ilgilendiriyor mu? Hiç sanmıyorum, ama editör uğraşmış, haber yapmış. Emeğe saygı +rep. Tıklayalım, zaten internette öyle takılıyordum.

3. Faizlere bir şey mi oldu?

Kesin bana yaramayacak, canımı sıkacak bir şey oldu düşüncesini akla getirir.

Geçen ay kredi çektik ya, kesin düşürüldü faizler.

Bu ay krediye başvuracağım ya, kesin yükselir faizler. Dolar düşer, euro zıplar, Rus rublesi amuda kalkar, para piyasaları tedirgin olur… Abi tedirgin olmayın ya, neden oluyorsun! Piyasasın sen… 🙁

4. Benden mi bahsediyor?

Evet senden bahsediyor dostum. Çektiğin kredi tutarı, faizin, vaden yazıyor. İnsanlar krediyi zamanında ödeyebilecek misin, ya da çektiğin krediye gerçekten ihtiyacın var mıydı, onu konuşuyorlar. Tam boy fotoğrafın var, inşallah karizmatik çıktığın fotoyu koymuşlardır.

5. Tıklayayım ya, tıklamazsam çok önemli bir haberdir, okumam, yalan olurum:(

Murphy yasaları işte, tıklamadığın ve gereksiz olduğunu düşüdüğün bu haber gerçekten de önemli bir şey çıkarsa? “BU HABERİ OKUYANLARIN KREDİ BORÇLARI SİLİNİYOR” gibi bir şey çıkar, memlekette kredi borcu olan bir sen kalırsın. Nasıl senaryo?

6. Hoca notları açıklamış, hemen bakıp kredi notumu öğreneyim.

Ekran Resmi 2016-02-25 18.29.49

Öyle bir şey tabii ki yok. Kredi notları açıklanıyor, ama o haberde değil. 🙂

7. Kesin ‘Türkiye’de kredi borcu olan 23445465 kişi var’ haberi

Arkadaş, tamam o 213456454 kişinin, pardon 23445465 kişinin içinde ben de varım, eyvallah da neden afişe ediyorsunuz millete!!!

8. Kesin spam bir link.

Ekran Resmi 2016-02-25 18.31.16

‘Şimdi tıklarım, Facebook’ta Twitter’da saçma saçma şeyler paylaşırlar benim adıma. Yok güzel mankenler videoları bilmem ne…’ Sen hiç güzel mankenlerin fotoğraflarına bakar mısın üstat ya, biliyoruz biz seni… Aynen.. Wikipedia’dan çıkmayan adamsın ya…